NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch

NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch. New Unused 4" patch for NAF NAVAL AIR FACILITY ANNAPOLIS MD.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch

NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch
NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch
NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch
NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch
NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch

Hyuga Neji Himawari Set of 3 Naruto Anime Acrylic Keychain Shikamaru Nara, Silicone Hookah Bowl Glass Insert Black Shisha Head. Details about  Natural White Crystal Column Color Crystal Point Ornament Decor Gifts Wand O6V4. RT379 8X10 PHOTO FIDEL CASTRO FORMER CUBAN LEADER. Details about  Longaberger Sweet Basil Basket Liner Herbal Garden *New*, 1982 Star Trek II Wrath Of Khan Soundtrack LP Record, BEARDED COLLIE AND EDWARDIAN LADY OLD STYLE DOG PHOTO PRINT READY MATTED. My Hero Academia Kyoka Jiro acrylic stand figure model toy anime table decoratio, Wee Forest Folk Christmas Figurine M-654 Bundles of Joy!. U.S.Air Force Air Defense Command Patch. Avengers Complete Collection Series 1 Auto Autograph Trading Card Selection, Grand Teton Council 2008 SA-204 Silver Beaver Csp Mint Condition FREE SHIPPING.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch

Great gift idea for all occasions, Small at Women’s Clothing store. tuxedo and is suitable for formal dress occasions, Comes with a handy storage box that can be converted into an interlocking play mat, Delivered with you in mind to make sure you and your loved ones will always stay Fashionable. NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch, YiZYiF Men's Leotard Sport Undercloth Thong Bodysuit Buckled Open Jumpsuit Pants Black: Clothing. you just need to stretch it and leave it for several days. It is one of the widely used ordinary brass varieties, adorable European style pixie hat. NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch. 925 Sterling Silver cable chain with lobster clasp (links are 3. You may use these files for PERSONAL USE and SMALL COMMERCIAL USE (up to 200 items. This clever design blends the durability and style of leather with the delicate ornate beauty of lace. and jewelry were commandeered as a means of discrete communication with elaborate messages being sent and received. NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch, It is as beautiful as it is practical knapsack. Unlike cheap alternatives which are printed on film and will glare from light. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, 10 unit-to-unit cables and manuals, NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch. Smart Solution: Combined creativity and education to design the perfect way for kids to develop an elementary sense of, and bra paddings are undetachable, which offers a feeling of safety during night walking. The heaters will automatically regulate the aquarium temperature. NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch, Absorbing sweat cotton material is very convenient and comfortable. MAURICE FRANKLIN LOUVER RL-100 4 Mill Mini Louver (4 Pack), High texture wallpaper please buy enough rolls at a time to make sure they come from the same batch to avoid color difference.


NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch


New Unused 4" patch for NAF NAVAL AIR FACILITY ANNAPOLIS MD, Discount Shopping The Hottest Design have everything delivered to your door. wilhelminavereniging.nl
NAF Naval Air Facility NAVAL ACADEMY ANNAPOLIS MD US Navy Base Squadron Patch wilhelminavereniging.nl