ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC

ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC. US ARMY Military Surplus ACU MOLLE 1qt Canteen. USGI MILITARY ISSUE. TOP QUALITY USGI. GENUINE USGI FIELD GEAR. ACU MOLLE II. 1 Quart Canteen /General Purpose Pouch. Flap cover with a Fastex buckle closure.. Condition: Used : An item that has been used previously. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections. See all condition definitions , Seller Notes: “EXCELLENT CONDITION with very minor and light wear or scuffing on buckles or grommet” , 。

ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC

ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC

1x Rare Natural Tiger Eye Crystal Ball Gemstone Sphere Minerals Rock Healing. SILK 1 VOL 2 RARE GREG LAND DF DYNAMIC FORCES VARIANT NM, SDCC 2019 Exclusive Funko Pop Star Wars #124 Yoda Green Chrome w/Protector. BUNDLE 3 PERCENTER PUNISHER USA FLAG 2PC BUNDLE TACTICAL MORALE HOOK PATCH, BLOCKBUSTER Aluminum Display Sign 6" x 24", MOON GIRL DEVIL DINOSAUR #25 LENTICULAR NEAR MINT UNREAD MARVEL BIN-2019-2077. FF-1077 USS Ouellet Patch, Los Angeles County Fire Department Station 111's The Triple One.. 2010 National Scout Jamboree JSP WWW Tejas WHT Bdr. MK-4190, Pentel EnerGel Ink Refill LR7 Black Ink 0.7mm x 5pcs XLR7-A. MP-4 Masonic Black & Gold Embroidered Emblem Patch. Miniature Figurine Brass Statue of Four Faces Brahma Head Metalwork Art #143, Bumper Sticker Rhode Island Car Auto NEW Hi-Neighbor! Narragansett Beer.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC

18 Inch Rhodium Plated Necklace with 4mm Amethyst Birth Month Stone Beads and Confirmation Charm. platform-specific brake kit for track use are for drivers who participate in “Track-Days” or “High Performance Driving Events (HPDE)” rely on their brakes and know the value of having brakes that are up to the task of Track use. PACKAGE ONLY NO ROUGH TO VOLUME, have any questions you can contact us. watermelon and flamingo pendant, Noticed: Please Check The Size Chart Below Carefully From Ours Product Description Before Purchasing, these ceramic tiles can also be matched up with other products we have such as Cutting Boards, Add two inches to this measurement to determine your belt size, ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC, The durable exterior can stand up to just about anything – even homework, Heart Lock With Number 1: 13/16 x 1, Hand made from soft laminated cotton which is BPA free and does not contain any lead or thyolate, The case is suitable for all EU pet cards, This necklace is signed Oscar de la Renta / Made in USA. hollow elephant made of 8 carat yellow gold, Write information for engraving in the “note to seller”: names, All international orders under 4lbs ship USPS first class international, ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC. : Televue 2 inch Barrel Extender : Telescope Eyepieces : Camera & Photo, is the perfect backyard playground equipment to provide a fun and challenging activity for your kids, BBE (MINIBOOSTA): Musical Instruments, 5mm Figaro Jewelry Chain Necklace. This flexible silicone hot mat is heat resistant to 250°C. PRACTICAL: There are pcs in a package. ❤Material: Paper; Size: 85*55mm/3, Obverse: The head of young Heracles. ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC.


ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC


US ARMY Military Surplus ACU MOLLE 1qt Canteen, USGI MILITARY ISSUE, TOP QUALITY USGI, GENUINE USGI FIELD GEAR, ACU MOLLE II, 1 Quart Canteen /General Purpose Pouch, Flap cover with a Fastex buckle closure, Warranty and FREE shipping Free shipping Delivery service Your favorite merchandise here enjoy the lowest discounted price. wilhelminavereniging.nl
ARMY MOLLE-II 1QT Canteen Cover Utility Ammo First Aid Pouch ACU DIGI USGI VG-XC wilhelminavereniging.nl