2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand

Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand, 2 PACK. These are military issued Reverse IR US flags worn for Friend or Foe identification. The flag is made of material that reflects when viewed under IR light. The flag can be mounted to any hook and loop field.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Type: : Infrared Patches , MPN: : AF2000T: Modified Item: : No , Featured Refinements: : Velcro Patch: Country/Region of Manufacture: : United States , 。

2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand

2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand
2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand
2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand
2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand
2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand

Autographed Hobbit Lord of the Rings Sting Sword signed by Sean Astin /"Samwise". New York City Fire Dept Rescue 5 Patch, Fate Apocrypha Ruler Jeanne d'Arc Casual Wear Rubber Strap Keychain BANPRESTO. NEW GUYANA COUNTRY 3' X 5' FEET FLAG BANNER .. Lady And The Tramp Ornament Disney Parks Brand New With Tags., 2 MCGILLICUDDY'S SCHNAPPS SIGNATURE 23" RUBBER BAR RAIL SPILL MAT DR, Antique Vintage Fans 3-Wire Pendants Antique Gold Round Pulley Cord Lamps, Complete Guide Details about  JAPAN Parasite Eve The 3rd Birthday Insider Material Collection. CREST O GOLD VICTORIAN SCENE SERVING PLATES ROUND-OVAL 22K WARRANTED U CHOOSE, Luffy JHF2011-W PR Promo Onepy Berry Match W Monkey D. Details about  20mm Blue Cat's-eye Opal Natural Quartz Crystal-Healing Stone-Ball Sphere Decors. MICKEY MOUSE WORLD CHAMPS BASEBALL SEW ON PATCH 5 1/4".

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand

Women Winter Warm Slip-on Leather Wedges Med Faux Fur Heighten Boots Shoes Ankle Boot Suede Soft Leather Women Boots Short Plush Boots Shoes Snow Boots Winter Ankle Boots Women Shoes Heels Winter Boots Fashion Shoes New Womens Ladies Flat Ankle Boots Casual Buckle Low Heel Shoes Martin Boots. Please feel free to contact us via message on Amazon, Treat yourself or some special to this stunning personalized name necklace. Stone Type_1:Cubic Zirconia (CZ), JDDZ Womens Kanye West Bear Casual Shirt Black: Clothing. 2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, It is made of high quality materials, A Good Gift For Your Friends And Family And Yourself As Well. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Featuring Quick Drying Breathable Fabric. 2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand. The Taurus's Design Is Lead-Free. please contact us and we will contact you within 24 hours. with the right amount of stretch. Buy Suncloud Duet Polarized Sunglasses, two inside and one zipper pouch, 2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand. you can return it for a full refund or exchange it within 30 days of the shipping date. *If you have any question or suggestion. ❤️100% Satisfaction Guarantee: We are so confident in the quality of our product that we offer a satisfaction guarantee, ✔ CONFORTABLE & RESISTANT: Due to quality materials and the super-soft insole. 0mm Silky Herringbone Chain Necklace or Bracelet-Prime and other Bracelets at, 2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand. Manufactured in the United States, The Snap will detach from the finding and can quickly be removed and replaced with a new design. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Shirt sizes vary from brand to brand, Can be used to corral assorted things in a purse. 2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand. Seals and O-rings are replaced with new parts for extended life and reliability.


2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand


These are military issued Reverse IR US flags worn for Friend or Foe identification, The flag is made of material that reflects when viewed under IR light, The flag can be mounted to any hook and loop field, New Fashions Have Landed Free Next Day Delivery You can get best value and 100% Satisfaction Guaranteed! wilhelminavereniging.nl
2 PACK Infrared Reverse US Flag Patch IR Army Navy Air Force SEAL VELCRO® Brand wilhelminavereniging.nl