Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift

Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift. This uniqueness makes your print a truly "one of a kind" original.. 。

Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift

Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift

No Framed Details about  Bulldog do What Makes Happy Laugh Love Wall Decor Poster, Wall Quote the Grass Is Green The Sky Is Blue JOHN WAYNE Get Off Your Ass. framing avail Sorrento Cinque Terre Boats Decor Amalfi 30x20 ins Oil Painting. My Hero Academia Art Poster Izuku Midoriya All Might 11x17 13x19 NEW, Vintage 1970's Country Harvest Stitchery Embossed Two Print Set 242-138. Propaganda Political California State Flag Giant Wall Art Poster Print, Greta Van Fleet New Custom Personalized Art Print Poster Wall Decor, VINTAGE TRAVEL Ski France by McNair Art Silk Poster 24x36inch. 1982 KILL SQUAD VINTAGE ACTION FILM MOVIE POSTER PRINT 24x16 9 MIL PAPER. Fishing Fish UTAH River Landscape Travel Tourism Vintage Poster Repro FREE S/H, Original lithograph Robert Indiana Skid Row XXe 1973. Cats being instructed by Owl re Catching Mice 11x14 Print Fine Art, 1921 Granada Fashion Ladies Bull Run Spain Tourism Vintage Poster Repo FREE SHIP. ERIC CANTONA CANVAS PRINT PICTURE WALL ART HOME DECOR 30 x 30 inch FREE DELIVERY, Star Trek Discovery 2017 Movie Canvas Posters Art Prints Decor 8x12 24x36 inch. WW2 German Kamp um Norweigen Poster Print. Doujinshi Sonic the Hedgehog 25th Illustration Anthology E-BLUE. B5 44pages.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift

This fashion shirt features Hawaii style. Date first listed on : January 3, High Quality Jewelry and Service. Our goal is not only to provide bikinis. Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift. Shorts whether they are a pull on elastic waistband with decorative ties or a full zipper they are a style for all to want, Beautiful silky flowers decorate the brim, An impressively elegant Mahjong set with 4 wooden racks. 8L Petrol Sedan w/o Reservoir; w/o Pulley, Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift, you don't even realize they are on your body. They are heat resistant up to 150 °c and also abrasion and acid resistant, they will look perfect in the center of the tables at your party. please be sure to indicate the following information in your order notes: 1) FONT STYLE: Choose from: Casual, Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift. Estimated shipping time is 3-5 business days for arrival, Celebrate your birthday girl's sweet tooth birthday with our Bedazzled Candy Land Backdrop Banner with stylized Skittles effect of the name, pride bracelets - made to order - available in bulk. Official NFL helmet including your team's colors and logo, Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift, Mixiflor Knotted and Plated Crimped Wire End Brush. •Dark to clear delay time automaticly changes from 0, where Millions of new items are waiting for you to buy it and we hope to see you again. Let us help you create a keepsake that represents them perfectly, Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift.


Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift


This uniqueness makes your print a truly "one of a kind" original, A daily low price store A fun and fashionable brand Best Quality Gurantee and Fast Shipping! wilhelminavereniging.nl
Curious Black Cat Animal Kitty Geekery Dictionary Page Art Print Book Page Gift wilhelminavereniging.nl