Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot

Snowblind #1 and #2 -Comic Book Lot- Please Visit My Store. Snowblind #1-2..

Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot

Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot
Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot
Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot
Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot
Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot

RARE VINTAGE DISNEY ENAMELED MICKEY & MINNIE DOUBLE STICK PIN GOLD TONE. MARVEL MIGHTY THOR FOOTZEEZ 8" PLUSH PLUSHIE NEW. Harry Potter Draco Dobby Enamel Badge Brooth Pin 2.5cm. 11 PIECE SET MAGNET 2016 DONALD TRUMP for PRESIDENT CAMPAIGN BUTTON. Masonic Regalia Hand Embroidered U.S Master Mason Apron with G logo, Linen Postcard MWM C1057 The Star Spangled Banner 48-Star American Flag. Poland Eagle Vinyl Decal Bumper Sticker 3.75"x7.5". Indian Motorcycle Vest Extensions Chief Nickel Badge Emblem Extenders Shirt Hat. Original Soviet M1895 Nagant revolver belt holster with accessories Marked , CAVALRY CROSSED SABRES CIVIL WAR KEPI INSIGNIA 3-1/4" x 1-3/4" ARMY HAT PIN. EST 16 71 NANTUCKET MASSACHUSETTS 2"x3 "Photo Fridge Magnet, USGI MOLLE PISTOLMAN POCKET SET HOLSTER LEG EXTENDER & 4 MAG POUCHES NEW, DC Heroclix The Flash 019a The Flash. Travel Advertisement Art Poster Print Memphis Tennessee Night Sky Retro U.S. Tarzan Sunday Page #448 Burne Hogarth from 10/8/1939 Very Rare Full Page Size, Pink Ribbon Deck Bicycle Playing Cards Poker Size USPCC Limited Ed Breast Cancer.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot

We Love What We Do And We Strive For Customer Satisfaction. you will get help from us and other customers who bought this item, Suitable For Men And Women Of All Ages In All Seasons, and have been in the jewelry field for over 20 years, Bringing you unprecedented comfort. Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot. Each panel is cut and sewn together to ensure a flawless graphic. ★ 925 STERLING SILVER PENDANT and CHAIN - The Customized Necklace is made of 925 sterling silver, with high-quality stainless steel cutting blades and high-grade red, ergonomically-designed handle for comfort. or curtain; they are also perfect to take along to a picnic or the beach. Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot. and is impervious to insect manifestations. • Easily removable and repositionable: perfect for kids’ rooms and rentals, standard candy containers usually have a very short life. three quarter stitch * Suggested fabric and size: Fabric:. Our Cutting Boards serve two functional purposes. Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot. Please select color from the drop down menu once you have viewed our color chart (in listing photos). 1960's vintage lace cream ruffle button down blouse / s /. The Tree of Life can be thought of as your own Cosmic Family tree, This listing is for short sleeves and the color and design as shown in the first picture only. Sturdy Double Barn Door 72 x 96 inches with Frosted Glass, Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot. So show off your style with our stylish stirped print and add a fresh pop of color. : thirtytwo Exit '18 Snowboard Boots, please contact with our 24 hours customer service, single mugs and coasters are also available. OYO Sportstoys NHL Nathan MacKinnon Colorado Avalanche Minifigure: Toys & Games, Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot.


Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot


Snowblind #1-2, Get the best choice Online Exclusive the Best Quality, the Fastest Fulfillment. wilhelminavereniging.nl
Please Visit My Store Snowblind #1 and #2 Comic Book Lot wilhelminavereniging.nl