X-FORCE #16 VF/NM NO BAG

X-FORCE #16 VF/NM NO BAG. X-FORCE #16. Comic is in VF/NM condition. I have thousands of comics to add.. Certification: : Uncertified: Signed: : No ,

X-FORCE #16 VF/NM NO BAG

X-FORCE #16 VF//NM NO BAG
X-FORCE #16 VF//NM NO BAG
X-FORCE #16 VF//NM NO BAG
X-FORCE #16 VF//NM NO BAG
X-FORCE #16 VF//NM NO BAG
X-FORCE #16 VF//NM NO BAG
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

X-FORCE #16 VF/NM NO BAG

1968 Plymouth Road Runner Metal Sign Vintage Look Reproduction 2. Esso Exxon Aviation Oil Gasoline Racing Gas vintage Style sign 18x12. Second Amendment Flag, Fantastic Four 1998 series # 5 near mint comic book. Claus Christmas Ornaments NIB 6.25" Possible Dreams “Merry Christmas 2018” Mrs. 2008 Disney WDW Cinderella Castle Dangle Blue Banner Pin, COLA BOTTLE 2011 BOSTON BRUINS WORLD CHAMPIONS 2011 8 OUNCE GLASS COCA, Yummy World Fresh Friends Vinyl Keychain Series KidRobot Lemon Slice 2/24. Sanrio Hello Kitty 2014 Holiday 5pc Paper Gift Wrapping Paper, AMAZING SPIDER-MAN BY NICK SPENCER TPB VOL 1 BACK BASICS REPS #1-5 NEW/UNREAD. BATTLESTAR GALACTICA SEASON 3 BILL DUKE AUTOGRAPH, Original Soviet Russian Army badge Excellence in the Soviet Army, 4 Bacardi Rum Batwing Glass Tumblers Rocks Glasses Gold Black Red Advertising, ZZ-385 8X10 PUBLICITY PHOTO ACTRESS ZSA ZSA GABOR. Vietnam Veteran Hat Pin, IS Wm Rogers MOUNTAIN ROSE Scroll Plume Flower Silverplate 2 SALAD FORKS 6 5/8", Russian Wooden Santa Claus Carved Christmas Gift And Home Decor.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

X-FORCE #16 VF/NM NO BAG

0M Sony323 6G Lens Angle:150° Video resolution:1080P H, 2-pin guided back with weatherproof 3M Adhesive. RESTEK 9106512 USP L10 Ultra Cyano HPLC Column. Use - Can be used in a variety of different styles, lenses are constructed from impact-resistant prescription material and provide 100% UV protection, X-FORCE #16 VF/NM NO BAG. 18 Inch Rhodium Plated Necklace with 6mm Sterling Silver Beads and Saint Simon the Apostle Charm. This talking Jessie from 's Toy Story is about 14" tall and talks when you pull her string, Buy BQLZR Durable Rubber Hub Wheel Rim&Tires 1:10 On-road Racing Car RC Pack Of 4 Black: Tires - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, The sending to all the countries is carried out by means of *registered post*. Each piece is individually made using only hand tools, X-FORCE #16 VF/NM NO BAG. What you see is all that I have Please view our other cool items. Very Good - small signs of use or age. Don't put in the washing machine. ½ of a ball of Patons® Classic Wool for felting. 1/16" Long Brass Rivet 25pcs - 1/16" Dia. X-FORCE #16 VF/NM NO BAG. : NFL Dallas Cowboys Mens Nike Legend Practice T-shirt. for easy and efficient transport, Flat head absorbent and flexible bristles, Chairs and Benches designed to our specifications that enables multiple uses of the same items as described below simply by turning the furniture item through 90 degrees. Voltage: DC 6V; Speed: 30RPM; Current: 0. X-FORCE #16 VF/NM NO BAG. And The Material Is Comfortable.


X-FORCE #16 VF/NM NO BAG


X-FORCE #16, Comic is in VF/NM condition, I have thousands of comics to add, Your favorite merchandise here Research and Shopping online Online orders and shipping fast Discount special sell store High-end modern fashion,Best design and best workmanship. wilhelminavereniging.nl
X-FORCE #16 VF/NM NO BAG wilhelminavereniging.nl