GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045

GRATEFUL DEAD - GOOD OL - PILLOW CASE - BRAND NEW - BEDDING SKULL LOGO 0045. About This Pillowcase. - Machine Washable..

GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045

GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045
GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045
GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045
GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045
GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045

8x10 Print Vivien Leigh Oscar Award 1939 #5501202, L@@K Elvis Presley Satin Neck Tie Photographic, Jen Taylor Autographed Halo 11x14 Photo Don’t Make A Girl A Promise BAS 11968, YOU'RE BEAUTIFUL PART 2 KOREA OST CD A.N.JELL $2.99 S&H, Bob Marley Sticker Tuff Gong. NOSTRADAMUS 1994 Original 27x40 rolled Movie Poster F.MURRAY ABRAHAM, MJ Michael Jackson Dance White Dactylotheca Finger Guard Cot in 3 Pcs a lot, Kate Upton autographed 8x10 photo RP, ISLE OF DOGS 2018 FYC FOR CONSIDERATION BEST ORIGINAL SCORE CD ALEXANDRE DESPLAT. Tori Amos World Tour Concert Tee Juniors Rock Tee Tori Amos T-Shirt. KISS Pro Style Pink Hockey Jersey L sz 48 LARGE shirt, Inherent Vice Joaquin Phoenix original movie poster rare art style, 8X10 & Other Size & Paper Type PHOTO PICTURE IMAGE mk3 Mila Kunis.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045

Perfect for matching other clothes. 02 Ohms Coil): Racing Helmets & Accessories - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, Traveling: Sports & Outdoors. Simply peel off the back and stick it. Removable EVA sockliner accommodates orthotics. please think about it whether you can accpet this difference, All mats include the highest quality original equipment standard anti-slip automotive backing and are equipped with our patented anchoring system or factory compatible mat anchoring devices, From the Manufacturer This engraved metal button Is made of steel and brass for superior durability and finish quality, Date first listed on : April 21, GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045, The puzzles are cut in the classic Victorian puzzle style and feature creative. 6 mm sterling silver trace chain associated with 8 mm silver round pendant, We offer a 7 day refund with return shipping paid by the buyer. Recipe Cards Pack of 10 Printed Both Sides Kitchenalia, me/2qjrBzz Send a heartfelt thank you and show your gratitude with this stylish card. Made from plain black linen on one side and a silky black fabric with a raised floral design on the other. the Women’s Slouchy Top is just right calm. Remove stains using a mild mixture of water and detergent. Our designs are printed on to premium, GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045, 【LOCKING KNOB】the locking knob is used for securing and operating the ballhead fast, super soft breathable stretch seamless fabric full support nursing bra, In addition to its elegance and sophistication. WARM PROMPT: Please try to hand wash or wipe clean, Very Good Design and Quality Sizes: 4y. Fully balanced with vitamins and minerals for health and well-being. It is easy to use and make the work be well done. The comfortable polyester material is recommended to be hand washed and laid flat to dry, 6 / Korean Voice / Subtitle(Korean. GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045.


GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045


- Machine Washable,About This Pillowcase, Shopping Made Fun Best Trade in Prices Discount Shopping Lifestyle shop for people with imagination. wilhelminavereniging.nl
GOOD OL BRAND NEW PILLOW CASE GRATEFUL DEAD BEDDING SKULL LOGO 0045 wilhelminavereniging.nl