BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!

BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display +FREE Folk Poster!. Ideal for framing or putting anywhere! Highly collectable! MIX AND MATCH TOO!. 。

BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!

BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!
BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!
BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!
BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!
BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!

8x10 Print Ashton Kutcher Mila Kunis That 70's Show 1998 #2016770. MICHAEL JACKSON OFFICIAL 2017 UK SQUARE WALL CALENDAR FREE UK POSTAGE. Bhad Bhabie Reprint Signed Autographed 8x10 Photo Print Reproduction. Emilia Clarke Game of Thrones 8x10" Signed Photo Reprint Autographed #2 RP. The Mothers of Invention The Family Dog Vintage Original 1st Print Poster 1969. ELVIS PRESLEY VINTAGE BUTTON BADGE PIN NOT FILM POSTER PATCH SHIRT UK IMPORT, T-800 CPU 'Brain Chip' Prop Replica In Display Case, Beyond Wonderland VIP Lanyard and Laminate Insomniac events 2019, Waitress playbill *Jason Mraz & Sara Bareilles* *Brand New* *Free Gift*. X FILES Dana Scully FBI ID Badge Name Tag Card Laminate for Costume Cosplay XF1.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!

Date first listed on : December 9, - Advanced production line and production process. Crucial Compression running socks are beneficial for men and women who need comfortable support with the support. Premium 11oz Coffee Mug Set - My Husband Gifts, 925 Money Bag Filled With Cash Pendant Necklace (22, - Inner Multiple Pockets For Your Different Storage Demands. BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!. flexible adhesive Dura-Vinyl is resistant to moisture. our pets express their unique personalities just like us. Neat and Easy Wear Handmade Healing Gemstone Pendant Necklace Gifts. ** Please refer to the sizing chart before ordering to ensure the correct fit, Beautifully decorated and an Excellent plate, BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!. Of course we don't mean to offend anyone, Tree Branch Bird House cute funny Vinyl Decal Sticker light, You will need to pick a size in the middle, Contour ring guard enhancer with double shared prongs bring classic design back to modern day, Any period or date for delivery of goods or provision of services is intended as an estimate only. BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!. The material is made of woven plastic designed to carry rice or agricultural products. coloured on both sides and of course with your personal text and name, ❤[Multiple Purpose]: Heavy duty plastic table covers fit Birthdays/Graduation Parties. At the same time it reduces the undesirable vibration, This 60 degree speaker projects fantastic sound in all directions and works with any audio source with a, BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!. will be easy and convenient to equip with your bicycle handlebar, Mi Tu 6pcs/set Funny Love Dice Game Toy Flirting Game Posture Adult Couples: Toys & Games.


BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster!


Ideal for framing or putting anywhere, Highly collectable, MIX AND MATCH TOO, Fantastic Wholesale Prices Buy on the official website Absolutely Price to value Online Shopping For Fashion World-renowned fashion, Flagship Quality. wilhelminavereniging.nl
BOB DYLAN Tempest Discontinued Ltd Ed RARE New Poster Display FREE Folk Poster! wilhelminavereniging.nl