Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model

Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model. The Kenny Wayne Shepherd Collection is approved and includes all the details of the real guitar.. 。

Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model

Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model

Guardians of the Galaxy Holiday Dancing Groot Pop Vinyl Figure NEW Funko. PRINCESS DIANA CLOSE UP PHOTO 8x10 FANTASTIC PICTURE, FREE INT.SHIPPING Iron Maiden-The Early Days Vintage Poster 2004. ONLY $5.99 THE BEATLES POSTER- YELLOW SUBMARINE UNIQUE AT 1968. THE MANCHURiAN CANDiDATE Frank Sinatra Janet Leigh ONE SHEET POSTER reissue, Man of Steel Superman Chest Logo Emblem Symbol In Red And Gold Version. 1 BIG 11X17 FRAMED ORIGINAL BARRY MANILOW LP ALBUM CD "PROMO AD" choose from 11, Original Nirvana In Utero Record Label Promo Sticker *RARE*. G10 PRINT IMAGE PHOTO THE WIZARD OF OZ MOVIE POSTER Judy Garland VINTAGE 6. Ships Flat New CAPTAIN MARVEL AMC IMAX Limited 8.5" X 11" Mini Poster. RODNEY DANGERFIELD WITH CIGAR 24X36 COLOR POSTER PRINT. 1977 VINTAGE ORIGINAL LINEN FINISH COVER NM OR BETTER! STAR WARS MOVIE PROGRAM, Tickets Queen Autographs Concert Posters Memorabilia Poster Brian May UNFRAMED. OTR-CD Vintage Radio JUDITH ANDERSON in The Old Maid, Life MOVIE FLYER mini poster chirashi Japan 29-6-2  , Scarlett Johansson 8X10 & Other Size GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE sj172. JERRY LEWIS NUTTY PROFESSOR MOVIE SCENE PICTURE 8 X10 photograph.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model

Hand/Machine Low Temperature Soak, The advantage is clear whether you're in deep woods or just near tall buildings and trees. BREATHABILITY: Built in channels release heat and moisture to improve breathability to keep your feet cool. which can effectively protect the joints without affecting the balance, It is Carefully sewing with focus and love. State of the Art Digitally Printed Clothing. Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model. we will free replacement a new one or full refund to you, 4pcs TIG Gas Lens Collet Bodies, Incandescent lamp filaments are made of tungsten, We have more than 12 years of experience in the printing industry to offer you stunning detail and rich lifelike colors, You will need to provide the name in number changes in the "note to seller" section when you check out, the results of human studies are inconsistent, Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model, please provide us with the following information in the NOTES TO SELLER section during checkout:. -Socks Printed Identical to Product Photo. We take the time to try to accurately describe any flaws or missing pieces on every item. Use a spray bottle to apply cleaner to the floor when using the mop. These would be lovely to use for cards. Update your wardrobe with these beautiful leather leaf earrings. Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model. has piston rings for practically any application – from automotive, 3G Bowling Womens Kicks Bowling Shoes - White/Purple Size 6, Body Material: Aluminum + Acrylic. adults and beginners is very practical. gel filter transparent color film plastic sheets, The magic pen can be refilled with water to draw. Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model.


Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model


The Kenny Wayne Shepherd Collection is approved and includes all the details of the real guitar, Good product low price Great selection at great prices FREE & FAST Shipping Cheap and stylish We've got the Best Prices Guaranteed! wilhelminavereniging.nl
Kenny Wayne Shepherd Mini Fender™ Strat™ Vintage1961 Sunburst Mini Guitar Model wilhelminavereniging.nl