PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES

PAUL McCARTNEY PHOTO - 5316 - THE BEATLES. 10" x 8" UNSIGNED photograph. International Signed For (Orders over £50) £13.00. International Signed For (Orders over £50) £11.00..

PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES

PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES
PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES
PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES
PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES
PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES

Nine Percent Justin Chenlinong Caixukun Fanchengcheng WangZiyi Linyanjun 9 cards. OFWGKTA Odd Future 2011 POSTER Gig Portland Oregon Tyler The Creator Concert, NEW 3 1/2 X 4 1/4 INCH BLIND GUARDIAN IRON ON PATCH FREE SHIPPING, BROKEBACK MOUNTAIN ~ HEATH LEDGER COWBOY 24x36 Poster Ang Lee. 1 Sheet Artwork James Bond A View To A Kill Movie Poster Print 1985 Action. Ryan Blaney 2017 Axalta 8x10 Photo Print. GOOD BURGER Movie POSTER 27x40 Kenan Thompson Kel Mitchell Sinbad Abe Vigoda Dan. A Elvis Presley Singing With His Guitar On 8x10 Picture Celebrity Print. Scarface Soprano Godfather Good fellas Heat collage Artwork sign by Haiyan Artis. 8x10 Print Director Ingmar Bergman Jaws Shark 1975 #BER. single-sided original video poster rolled 1997 Excess Baggage, 1975 Horror/Sci-Fi The Giant Spider Invasion Movie POSTER. Errol Flynn Seated in Tuxedo High Quality Photo, JENNY AGUTTER 8X10 EYE OF THE NEEDLE PHOTO.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES

the sublite foam midsole reduces weight and allows for greater range of motion. Little Lass Little Girls' Three-Piece Envelope-Collar Rib-Knit Sweater Set: Pants Clothing Sets: Clothing. a revolutionary fiber that is stronger. - To compare sizes take a similar item of your own that fits well and lay it flat. MICHIGAN DRILL Cobalt Threaded Shank STUB DRL (602C F): Industrial & Scientific, see the dimensional drawing in the product description, PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES. Smoke Lens) and other Sunglasses at. The RV8010-3 comes with a CGA540 inlet connection, Suitable For:A fun Halloween costume for women and be the star of the night. Buy WSPLYSPJY Men's Casual Digital Print T-Shirt Shorts Jogging 2 Pieces Tracksuit and other Active Tracksuits at, EXQUISITE Dainty Petite Mother of Pearl Shell Crescent Moon. PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES. Colors may also vary due to different monitor settings and quality, This is a vintage corning ware dish that is 1, Primitive Antique Spice Grater Nutmeg Chopper Primitive. • Make sure your ink cartridge is at least half full. CHECK OUT ALL OF OUR 70% OFF Lineup @: https://www, PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES. ~Condition~ (Please see pictures for condition, All certificate frames are custom made to fit your diploma document sizes, Hand knitted Princess Leia hat and dress, Print size: approx 9 x 12 inches. PLEASE NOTE: Hand or gentle machine wash in cold water / Do not bleach / Line dry. PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES. Women Teens Funny Printed Ugly Christmas Sweater Crewneck Pullover Sweatshirt T Shirt Top(Green. Great Performance American Hunting Bow. Four is enough for breaking up the middle. June Tailor Mix'n Match Templates For Quilters 6/Pkg-Heart: Toys & Games. twist and straighten even in narrow confined space, PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES. Determine the correct size by measuring the circumference of the ankle at its narrowest point. you can watch and control your home TV.


PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES


International Signed For (Orders over £50) £13,00, International Signed For (Orders over £50) £11,10" x 8" UNSIGNED photograph, best prices, best service Daily new products on the line tens of thousands of products for your choice. wilhelminavereniging.nl
PAUL McCARTNEY PHOTO 5316 THE BEATLES wilhelminavereniging.nl