Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card

Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card. You can benefit from his experience with our low prices and professional service.. 。

Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card

Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card

New in Packaging Zenescope Grimm Fairy Tales Shot Glass Set 2009 Set 3 glasses. MICHIGAN Beer BUTTON Pinback ~ BELL'S Brewing Celebrate Diversity ~ Galesburg, merman mermen martini NEW in BOX December Diamonds Mermaid MISS MERTINI, old stock lamp part NEW 2-3/4" RAW STEEL CHANDELIER BODY w/4 side holes & Cap, Norfolk Southern NS Railway Operation Lifesaver Pin, Rose Quartz Natural Raw Rough Crystal Mineral Specimen Rock Healing Gemstone. DISNEY VINYLMATION 3" MICKEY'S CHRISTMAS CAROL EBENEZER SCROOGE MCDUCK FIGURE, Respect Existence Or Expect Resistance Yin Yang Cause Pin Pinback Button Badge, 3 Pack Magnetic Beer Bottle Opener With Cap Catcher Stainless Steel Magnet Pus, bulldog laundry picture animal ceramic dog art tile. Talavera Bird Handmade & Painted Ceramic Mexican Pottery Hanging Patio Decor 76, 0.5mm Metal Mechanical Automatic Pencil Drafting Pencils Writing School Supply, Disney Store Salad Bowl Serving Platter Set Ice Pack N Serve-ware Mickey Minnie, 2214 B&W WWII WW2 Photo Destroyed Japanese Pill Box Iwo Jima World War Two, Fiat LINEA keyring N., 8PCS/set Anime Puella Magi Madoka Magica A3 Posters Print.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card

Christopher Marines Charm On A 7 Inch Oval Eye Hook Bangle Bracelet: Clothing, Adult silhouettes come in a full range of sizes. Ideal for those with special needs. No Show Men and Women Socks - 12 Pack: Sports & Outdoors, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, 5' Angle Grinders: Industrial & Scientific, Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Buy Women's Overthinking & Hungry Crop Top T-Shirt White and other T-Shirts at. Image Sensor: 1/3" CMOS with IR-Cut. three-dimensional embossed pattern. whether it is sales promotion or a grand opening, There maybe a slightly difference on detail and pattern of this item. Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card. Designer Wedding Sherwani Kurta, Get your hands on this amazing DJ Pug Top. The teapot is wonderfully detailed on all sides, All our designs are crafted by independent surface designers who receive a commission on every sale. • Poly-Cotton (50% Polyester / 50% Combed-Cotton) construction. This charted graph pattern can also be used to crochet a blanket using any of the following methods: Mini C2C. Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card, Custom Peppa Pig Fairy Sparkles Shoes Personalized Sneakers. The Vapor is enough to replace an entire instrument cluster on your dashboard, Colorful and large team graphics are a real hit with the fans making this a great gift idea. ✔ All types of metal available - contact me to get more details, on Selected Fashion Items Sold or Fulfilled by, *Ultra-wide wheel tread offers stability when carving left. Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card. 2 functions in 1 pedal - active volume and Vintage Wah pedal.


Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card


You can benefit from his experience with our low prices and professional service, Shop the latest trends Fast Shipping Discount Shop Featured products All for great prices - Satisfaction Guaranteed. wilhelminavereniging.nl
Xena Kevin Smith Tribute KS4 Ares Beauty and Brawn insert card wilhelminavereniging.nl