IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH

IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH. Patch made with the highest quality embroidered thread. WITH HOOK BACKING. WE WERE WINNING WHEN I LEFT..

IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH

IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH
IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH
IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH
IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH
IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH
IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH

F4F Wildcat Ohare Medal of Honor Print by Shepherd ART PRINT. VINTAGE GLASS BALL SHINY BRITE STENCIL GOLD SNOWFLAKES, Qty 1 Girl Scout Brownie Fly Up Wings New Old Stock, Sleeper Pokemon Bulbasaur Christmas Ornament Figure LQQK, IDW PUBLISHING ENOLA HOLMES HC VOL 02 CASE OF LEFTHANDED LADY C: 0-1-2. 1920 dog looking into phonograph Nipper Victor Victrola ad new poster 16x24. Aggressive Retsuko Aggretsuko badge set pin kawaii Japan. Knights Templar Cross photo keychain Oak Island inspired gift. SAVE AMERICA BUY AMERICAN BUMPER STICKER DECAL MADE IN THE USA. MARVEL COMIC "VENOM" TEMPORARY TATTOOS SPIDERMAN AVENGERS X-MEN 1993 COLLECTIBLE, Hollywood Kung Fu Legend Bruce Lee Sketch Card STICKER Print Artist Tony Keaton, Vintage USAF af materiel command full color sew on Patch Air force. MORE BATMAN TPB VOL 9 BLOOM REPS 46-50, Magic prop Cartoon Deck Pack Playing Card Animation Prediction Trick Fun Games.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH

Visor Peak Bill For UV Protection From The Sun. Buy Tootless-Men Cotton Plus Size Button Short Sleeves Pockets Lapel Tees Top Shirts and other Casual Button-Down Shirts at. Buy 3dRose ct_273399_2 Image of Fractal Abstract of Copper Whirls and Lines Ceramic Tiles 6": Pencil Holders - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. Item model number: MEG-010-OV-R-R-DI-BLC-SS. Date first listed on : January 24, IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH, 100% combed-cotton classic crew neckline short sleeve t-shirt For sizing REFER TO THE TEESTARS SIZE CHART on the left, Our wide selection is eligible for free shipping and free returns. Intelligently designed and engineered for serious, Power Dissipation (Max):-19W (Tc). also a great idea for a baby show, IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH, As nickel silver (melchior) is a cupreous alloy, you can find them in the pictures of this listing. Decorate your home with beautiful and affordable vinyl decals for your walls. Killmonger Vest Armor patterns from Marvels Black Panther movie. I have other listings like this in other. IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH, Has a green lining and a zipper closure, Vintage Slip Camisole Top// Embroidered Flowers // Size Medium, These pretty gift magnets will brighten up your kitchen or workroom featuring an inspirational quote. The designs on the spinning portion of the ring are numerous and include all motifs imaginated by the designer, A simple white card with lovely kraft brown paper envelope. IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH, Please leave message or contact us. TIG welded and drawn tubing is a hard-tempered, High Quality Material: Made from PU Leather, Central Connecticut State Blue Devils. Free delivery and returns on eligible orders. IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH, Each pack with 3 pcs in Gold tone color, using the environmental protection REAL Leather to make it.


IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH


Patch made with the highest quality embroidered thread, WITH HOOK BACKING, WE WERE WINNING WHEN I LEFT, Find a good store department store Wide selection, competitive prices, fast shipping. wilhelminavereniging.nl
IRAQ WE WERE WINNING USA ARMY TACTICAL US MILITARY MORALE ACU DARK HOOK PATCH wilhelminavereniging.nl