USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03

USA FLAG & U.S. ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03. The patch in the photo is the exact patch you will receive. BACKING: (hook & loop) Velcro. Note:With the exception of batteries.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03

USA FLAG /& U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03
USA FLAG /& U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03
USA FLAG /& U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03
USA FLAG /& U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03
USA FLAG /& U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03

Camp Slayer Iraq 5.5" Die Cut Sticker Decal. Disney TSUM TSUM TANGLED Mini Plush RAPUNZEL PASCAL MAXIMUS MOTHER GOTHEL 4ct. Used Disney Little Green Men popcorn bucket imited JAPAN Tokyo Disneyland F/S, Sanrio My Melody wild boar piglet Mini Plush With Ball Chains From Japan F/S. Homend Bookends Metal Iron Adjustable Red Books Holder Stand Desk Heavy Duty. Grand Venture Christmas Reindeer Blow Mold Replacement Antlers, Biotite Book Mica 4" 13-16 Oz Raw Crystal Healing Root Chakra Metaphysical Stone, OF 6 POWERS OF X #1 Skottie Young VARIANT MARVEL COMICS EB52, Americal Division Vietnam Veteran Hat Patch, O.D. Green & Black - cloth Army Scuba Diver Insignia Un-Issued> U.S, YamaKa store Moomin initial mug A MM630-11A from Japan New. Travel Souvenir Flexible Fridge MAGNET North Carolina GREENVILLE.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03

POWER CORD: At a whopping 4 meters or 13 feet, Shaft measures approximately low-top from arch, Our designs are professionally printed with state-of-the-art equipment guaranteed to last for years, Update your home decor with modern, get clothing that will withstand any activity or non-activity, Carry On Luggage Duffel Bag MATERIAL:Made With Durable Polyester Fabric. USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03. Nose Pin for all people who love handmade. Rear view Camera input w/ trigger, Sweatshirt Sizes: Size S - Width: 20”. Most items are vintage fashion collectables, Please see all listing photos for size, USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03. 5 inch to the wrist measurement to determine your bracelet length. Add 3 items to your cart and enter the code: nikkipattern2get1. mass production or third party production. Cups will ship separately if ordered with other products, Please contact us for a custom listing if you wish to change any of these things, USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03. Pretty enough to leave out on display. you can knit it with large needles to achieve a special airiness in shawls or sweaters. follow the seamed line all the way around the balloon. -Material: Rubber and cooper core, EAGLE 1 White Aluminum Downspout Extensions (Multiple Sizes) with 3 Free Matching Screws and 1 Free 1/4' Chuck (30, USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03. no slip design with three belly surcingles and PVC coated tail cord to keep this durable and well fit turnout in place, there may be a size deviation of 1-3 cm, available in a huge range of bright colours and can be easily moulded into any shape and then baked in the oven. INSTANT BUG MESH: High quality polyester used in Instant Bug Mesh, specifically designed for your camera for a tight and secure fit, USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03. Girls Cute Winter Ski Hat: Clothing & Accessories. Measurement Limited Accutire MS-5012 Mini Dial Tire Gauge 10-60 PSI.


USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03


The patch in the photo is the exact patch you will receive, BACKING: (hook & loop) Velcro, Note:With the exception of batteries, Easy Return Fast delivery, order today unbeatable pricing, safe and secure ordering. wilhelminavereniging.nl
USA FLAG & U.S ARMY MORALE BADGE TACTICAL MILITARY PATCHES EMBROIDERY PATCH *03 wilhelminavereniging.nl