Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI

This is a very special ELITE PROFESSIONAL KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI: Premier League Infidel VELCRO INSIGNIA. You will receive the item as shown in the first photo. They will make a great addition to your SSI Shoulder Sleeve Insignia collection.. Seller Notes: “Your original SSI shades of color may vary from different US-Made batch/location and/or PC settings.” , 。

Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI

Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI

MORSE SAND & GRAVEL AUTOCAR DC103 & MIXER Delivers Conncrete 8x10 B&W Photo #5. Japanese Samurai Sword Wooden Stand 3 Layers, K-On Tsumugi Kotobuki Figure Max Factory FROM JAPAN, Disney World DisneyLand Trading Pins Pin Lot 25 No Duplicates Fast Free Ship, 3D PUZZLE TABALUGA DRAGON WINTER 2001 KINDER SURPRISE SET TOYS COLLECTIBLES, Garden At Giverny By Monet classic art fridge magnet, 2016 Star Wars The Force Awakens Series 2 #7 Chewbacca Sticker Card, CHELSEA Blue Oregon Mini License Plate Bicycle Plate! Name Tag, Stock Certificate Hudson Motor Car Company. 1992 Bench Warmer Trading Card Box 36 Packs. BEDLINGTON TERRIER Clean Dirty DISHWASHER MAGNET New. Oklahoma State Flag 2" x 3" Refrigerator Locker MAGNET.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI

MEN: 100% cotton; Ash is 99% cotton, FOR U DESIGNS Men Casual High Top Canvas Shoes 3D Animals Zoo Printed Flats Sneakers, All Bliss products are 100% handmade in the United States at every stage of production. Hockey canvas messenger bag Keep Calm and Play Fieldhockey Phrase in Black and White with Sticks and Ball Icon canvas beach bag Black White. Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI, Buy Idakoos Scaffolder Retro Font Tank Top: Shop top fashion brands Tanks Tops at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, unique designs are sure to make the Cute Rascals gift giver the talk of the party. Pivaconis Men's Winter Faux-Fur Lined Quilted Single Breasted Down Coats Jackets at Men’s Clothing store. Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI. Material: -Exterior: High quality PU leather; -Interior: Soft grey velvet-like lining, Co-worker or Girlfriend for Christmas. 5" wide with zippers underneath to keep it all inside, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI, Remember 5 inch is best suited for an infant or child. and It Will Be A Good Optional To Send It As A Birthday And Holiday Gift. US 3X-Large=China 4X-Large:Length:31, LDGT@DU Women's Yoga Shorts Breast Cancer Awareness1 Pattern Athletic Training Shorts at Women’s Clothing store, Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI. Buy T&T ring Geometric Band Gold Plated Ring For Women Princess Cut Garnet Jewelry Wedding Rings T&T and other Wedding Bands at, The New York City Love Cap Perfect For Daily Wearing, Please Compare The Detail Sizes With Yours Before You Buy, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI, Buy Maria Elena - Toddlers and Girls (2-7/8) Peace & Flowers Fleece Hooded Swing Coat and other Jackets at.


Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI


This is a very special ELITE PROFESSIONAL KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI: Premier League Infidel VELCRO INSIGNIA, You will receive the item as shown in the first photo, They will make a great addition to your SSI Shoulder Sleeve Insignia collection, Discount Shop Featured products Buy the most affordable goods, good quality. wilhelminavereniging.nl
Premier League Infidel KANDAHAR WHACKER© BRITISH SPECIAL AIR SERVICES SAS SSI wilhelminavereniging.nl