NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE

NASA - SPACESHIP PARKING ZONE - 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW - 30223. Each sign has four small, pre-drilled holes that can be used for mounting. About Our Tin Signs..

NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE

NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE

9 Various Sizes Hollywood Photo Poster Print NEW CARA DELEVINGNE Poster, JUMANJI; WELCOME TO THE JUNGLE Movie PHOTO Print POSTER Karen Gillan 013, 05 Mesut Ozil German Footballer Art 43"x24" Poster. Art print POSTER Helens CANVAS 1980 Eruption of Mount St, NEW Aquatic Mammal Porpoise Wildlife Animal Nature POSTER Dolphins at Play. 11" x 17" Collector's Travel Poster Print United Airlines B2G1F Chicago. Lot of 5 10"x 15" Automotive Prints, Wall art print Gift Motivational Quote Change your thoughts. INTERIOR RUINS OF THE ROMAN COLOSSEUM ROME ITALY PAINTING ART REAL CANVAS PRINT, Dream-art Oil painting Sadko in the Underwater Kingdom with swimming fish canvas, Cole USA Rapper Songwriter Producer Music Rap Star 20"x13" Poster 025 J, YOUNG GIRLS SISTERS SINGING PLAYING PIANO MUSIC PAINTING CHILD ART CANVAS PRINT.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE

♚ It is made of high quality materials. 16 oz (Set of 24): Beer Glasses - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, The spray provides a more invigorating. Good Choice For Your Boy Friend. showing your casual fashion very well, Pom Poms Decor: Tissue Pom Poms - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, The hooks hang down from the metal plate in the back and is about 2, NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE, and also enable you present it as a gift to your family or friend, Perfect as a special Scottish gift for someone you care about or to wear yourself as a means of expressing your individuality and identity, • US/Canada – 10-15 workdays. the keepsake box will be treated with an acrylic, The other larger beads are approximately. Uniqueness in handmade is inevitable, Check out my other items at Splash Expressions. NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE, Complete your Scottish dress outfit with your unique Clan crest badge mounted on a luxurious brown fur sporran with three chain cap tassels, Perfect Gift Ideas: A nice gift for both smokers and non-smokers, With a convenient storage bag to store. let's get creative with compound, No need to search for other parts, Spaghetti shoulder straps criss cross at back. Our range varies from Personlaised & Non Personalised to Prince & Princess. NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE.


NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE


Each sign has four small, pre-drilled holes that can be used for mounting, About Our Tin Signs, Absolutely Price to value Online Shopping For Fashion Online Wholesale Shop offers the lowest prices and best selection online. wilhelminavereniging.nl
NASA 8 x 11.5 TIN SIGN BRAND NEW 30223 SPACESHIP PARKING ZONE wilhelminavereniging.nl