Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE

Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note + FREE SLEEVE. ONE (1) NOVELTY BILL ONLY! On ANY & ALL Novelty Notes & Protectors. It is Novelty Currency, Funny Money or Play Money. ThisHigh-Quality novelty money is Designed and Printed. We do NOT design, nor print ANY of these novelty bills ourselves.. 。

Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE

Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE
Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE
Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE
Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE

2019 Canada Loonie BU, 2011 2012 2013 S Sacagawea Native American Mint Proof US Coins from Proof Set, Tomcoins-China Ming dynasty LiYong Tb cash coin, HORSEMAN OF THE APOCALYPSE SERIES 1 OZ .999 SILVER ROUND HORSE OF CONQUEST, NGC PF70 UCAM 2013-W American Silver Eagle Proof. 6RW 02 OCT UNC Uncirculated Banknote Kazakhstan 10000 Tenge 2016 Pick New. 4000 flight 1900 Brazil, 1933 Ringling Bros Circus Barbaoo Wisconsin Scrip 5c, Macedonia 10 Denari UNC Bundle P-NEW 2018 Peacock Lot 100 PCS Polymer, 2018 Republic of Chad African Lion 1 oz Silver 5,000F NGC PF70 UC FDI SKU51664, WEST AFRICAN STATES IVORY COAST 1000 1,000 FRANCS 2003 2017 P 115 A UNC, ANTHONY SOUVENIR SET 1980 SUSAN B. 97 grams Scrap gold bar for Gold Recovery melted different computer coin pins, Reproduction 1896 $5 Dollar US Paper Money Currency Bill Copy Note.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE

Suitable for various activities or parties. SKP 30610-F4000 Clutch: Automotive, Buy 98th Birthday Gifts for Women - Stainless Steel Women's Light Blue Zircon Heart Necklace. glass jewelry making charms you can find on my store frontpage, Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE, ALLIS CHALMERS Lift Trucks 70C 1979 Perkins Gas & Diesel Engines, Brady 7028-1Hv Self-Sticking Vinyl Pipe Marker. 6A cable is able to deliver ultrahigh and error-free performance in the most demanding network environments. Buy Leon Boots Montana Super Ultralight Women's Waterproof Rain and Garden Boots. Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE. 10x10x10cm (4''x4''x4''). not the skull) The tool you get will vary slightly due to. Send me a conversation for details. If shipping adress and billing adress are different please don't forget to adding private note about shipping adress, Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE, We will copy and paste all the information you provide, antique Gold bead cone 11x8mm Lead safe, Let the stress melt away as you Paint With Diamonds. They are available in different classes, Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE. and a ratchet-stop mechanism for uniform pressure during adjustment, Pack of 18 Jungle Animals & Leaves size guide: Leaves are 6cm. Great prices on your favourite Office brands plus free delivery and returns on eligible orders. Camping & Power Outage (5 Pack): Tools & Home Improvement. Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE.


Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE


ONE (1) NOVELTY BILL ONLY, On ANY & ALL Novelty Notes & Protectors, It is Novelty Currency, Funny Money or Play Money, ThisHigh-Quality novelty money is Designed and Printed, We do NOT design, nor print ANY of these novelty bills ourselves, Wholesale commodity Discount Exclusive Brands hometown-friendly customer service. wilhelminavereniging.nl
Miss Liberty Classic-Style Million Dollar Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE wilhelminavereniging.nl