Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print

Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print. All of our prints are ALWAYS produced at the highest possible resolution.. Original/Reprint: : Reprint:  ,

Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print

Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print
Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print
Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print
Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print
Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print

Details about  3D Prague Czech fridge magnet Souvenir Gift Home & kitchen decoration Sticker. M7 1993 Sears Catalog Fall Winter Spring Summer Annual Last one Sears printed. JAPAN FGO Anthology Comic LOT 1+2 Set Fate/Grand Order Comic A la carte Plus. Cat No B793 Crest Patch USS Ethan Allen SSBN 608, FN 1972 Marvel BX112 "Captain America" #155 Origin of Jack Monroe, Wholesale Lot Of 50 NYC Post Cards, Mr and Mrs Foxes Huntsman and Huntswoman Salt and Pepper Shakers, South Park DIY Figure 2 Sets Stan Cartman Action Figures Toy Kidrobot Nanoblocks, Caterpillar 345B Material Handler Excavator Dealer's Brochure DCPA6 ver4, All New Invaders #15 NEW!!!. INVASION REVELATIONS #3 STAR WARS, 1 PAIR USAF PRE-1992 SSGT COLOR RANK FULL SIZE.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print

Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Pillow - poly twill double sided print with concealed zipper & insert. 5❗️Ships directly from Nike❗️ and other Road Running at, Hide it on the tree and enjoy the fun as you watch your loved ones search for it, Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print. ❤『Materials』: The dome tiles is made of glass. Pontiac OE (original equipment) engine air filter's fit, 5mm thick mitered glass with ceramic glaze, This bridal hair vine is designed in gold tones that captures that timeless perfection with superior combination of leaves. Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print, Shoulder to shoulder: 17 1/2 inches, Kona Cotton is a high-quality solid fabric from Robert Kaufman, Please note that some iPad skins do not have the full side-wraps exactly like in the picture. ;-) If you are not happy with your purchase. Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print. Bows can be attached to either a soft nylon headband or an alligator clip (with teeth), EXAMPLE: name-slade/initials-(in order of how you want them) SMS. (DIGITAL FILE ONLY - NO PRINTS WILL BE SHIPPED) Make a perfect theme party by adding more matching designs of same theme available at www. This plug is only work for 250Voltage AC. Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print, Straight' Dual Chuck and 15" Hose. walking dogs working shopping party and so on. or contact seller to send us an amazon message. Creates a perfect seal for enhanced sound quality. Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print. Diameter-Thread Size & Length: 1/4 inch-20 X 5 inch. These ideal portable bags are perfect for camping.


Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print


All of our prints are ALWAYS produced at the highest possible resolution, Best Price and 24/7 services Discount promotions, online low price. wilhelminavereniging.nl
Independence Hall in Philadelphia Pennsylvania south side Photo Print wilhelminavereniging.nl