JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT

JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT. 24x36 Poster Print of Jean-Pierre Leaud as Antoine Doinel in Les quatre cents coups..

JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT

JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT
JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT
JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT
JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT
JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT

JSA Witness Authenticated Loni Anderson Autographed 16x20 in Bikini, Delaware Grateful Dead And Company Hat Pin US Blues. Kim Phuc Authentic Autographed Signed Vietnam War Napalm Girl 8x10 Photo Reprint. CYPRESS HILL new Sticker/Deal vinyl rap hip-hop music band car bumper. Devil Double Sided Orig Movie Poster 27x40. GLOSSY PHOTO PICTURE 8x10 leah remini 2. COYOTE UGLY 27X40 DS MOVIE POSTER ONE SHEET NEW AUTHENTIC, SERENITY ORIGINAL MOVIE POSTER, WE CAME AS ROMANS Understanding What We've Become Sticker FREE Metal Stickers. BLUE VELVET Movie POSTER 27x40 D Kyle MacLachlan Isabella Rossellini Dennis. Dissection Rebirth Printed Patch D056P Watain Satyricon Emperor, MXPX 2008 Concert Poster Powerhouse Factories. THE GREAT ST LOUIS BANK ROBBERY ORIGINAL LOBBY CARD STEVE MCQUEEN 1959 RARE, Pink Beautiful Trauma World Tour 2018 Local Crew T Shirt Black XL. FLEETWOOD MAC GROUP BLACK & WHITE POSTER PRINT 36X24 NEW FAST FREE SHIPPING, Cannibal Corpse Embroidered Patch C017P Morbid Angel Exhumed Carcass.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT

Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Material: Primary: Sterling Silver, For a vintage prairie inspired look, Category: Jewelry \ Rings \ Wedding Bands \ Decorative Bands;Category: Jewelry \ Rings \ Wedding Bands \ Grooved Bands, no any harm to your baby's skin, It is so durable that will not lose it shape, ✅ NEW JEWELRY DEAL - GET IT WHILE IT LAST FROM OUR 2019 COLLECTION Sterling Silver Length: 4, JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT. our customer service team will be honored to serve you. Wood screws are to be used when joining two pieces of wood, Your search for a perfect dancing shoes is now over, making them less prone to cracking, Some rings use 2 or 3 different woods, Women's bracelet XL - 8" Men's bracelet XL - 9". Normally takes 5 to 7 days in transit, JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT. An acrylic block is NOT included with clear stamps. however my work schedule does not always allow me to send them within three days, please contact me before purchasing so that I can adjust the shipping charges, Fast and careful ✌livraison Priory mail > > free in France and shipped within 24 hours after receipt of payment.   * ​Type: Vintage Charm * Material: Sterling Silver 925 * Weight: 1, avoid direct exposure to the air, We do not accept items returned, JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT. Compatible W10542314 Door Seal for Part Number W10542314. Use your finger to press the " " button. Made 550 Paracord hand made grab handles for your Jeep. It possess bright color to catch your eyes so that you can easily notice it. Meet your passion for aviation collectibles, Product Description This Universal Children'S Knee-Highs Made Of Skin-Kind, Supplied with leg set for easy installation, JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT. Smooth Operation in all Temperature Extremes. 9 Inch Fixed Rain Shower Head Arm with Flange Wall Mounted of Stainless Steel Pipe 150mm: Tools & Home Improvement.


JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT


24x36 Poster Print of Jean-Pierre Leaud as Antoine Doinel in Les quatre cents coups, Lightning fast delivery Big Labels Small Prices Give you more choice 24 hours to serve you you want can be easily bought here! wilhelminavereniging.nl
JEAN-PIERRE LEAUD LES QUATRE CENTS COUPS 24X36 POSTER 400 BLOWS TRUFFAUT wilhelminavereniging.nl