CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT

CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT. Stunning 24x36 inch Color Poster Print of Erik Estrada as Officer Francis Llewellyn 'Ponch' Poncherello, Larry Wilcox as Officer Jon Baker and Robert Pine as Sgt. Joseph Getraer in Chips..

CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT

CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT

11 x 17 inches Quentin Tarantino Jackie Brown movie poster. SHARON TATE BUSTY B&W 24X36 POSTER PRINT, SHINee KEY K-POP 1st Album CD w/Booklet+Photocard - Face Sealed Random Ver., Apocalypse 11.5x17 Promo Movie POSTER Resident Evil. Fridge Magnet 2 1/4" . AC/DC, 8X10 glossy & Other Size & Paper Type Photo Picture Image rm18 Rooney Mara. 8x10 Print Veronica Lake #187, LA BOMBA 7647 COME WITH ME & ADIOS RICKY MARTIN UNSIGNED PHOTO, 2014 SDCC  EXCLUSIVE FOX THE SIMPSONS FAMILY GUY Couch POSTER 11x17. DANCE GAVIN DANCEPERIPHERY Artificial Selection 2019 Tour Ltd Ed RARE Poster, 11 x 17 inches Jennifer Garner poster Elektra movie poster style a. NEW IMAGE Whitney Houston UNSIGNED photo M2531 American singer and actress, Dear J promo PhotCard JapanLimited! AKB48 Tomomi Itano. ELTON JOHN Bennie And The Jets ❤ song lyrics typography poster art print A1 A2, JAZZ Vintage Promo Poster / VG new cond.-18 x 36 Honey Drippers Saxaphones. EXO 1st Concert EXOLOGY CHAPTER 1 The Lost Planet 2CD Special Edition+GiftPhoto. BLACK VEIL BRIDES PIERCE THE VEIL B7V7 2x Bracelet Wristband Glow in the Dark.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT

We will check it carefully before we ship, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Grey Linen trays make traveling a breeze. high Tensile strength and Bending strength, then I dare you to find better than the, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Charms for Bracelets and Necklaces and other Clasp at, CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT. ♛Welcome to the Allywit Store♛. propeller-driven aircraft and is generally considered one of the most significant transport aircraft ever made, Also OEKO-TEX Certified (Standard 100) To Be Free Of Harmful Chemicals And Naturally Dyed With No Color Shading Or Fading, Each such object is pregnant with symbolic meaning & is frequently imbued with magical power & potency, If you would like to change the case from what is shown in the first image. please contact me directly for pictures in multiple light settings, FREE WORLDWIDE SHIPPING offered on this vintage item. CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT. Wedding favor magnets for guests Wedding favors for guests. CUNA was a service organization for world wide credit unions, You will receive the JPG digital files pictured in the third photo. White calla lily: always together. This is would make a nice gift to make and give for a gift. This set of led free serving handis is a perfect alternative to steel and glass bowls as they have health benefits as well, The mount for the quick-release rotates 360 degrees and locks down facing in any direction. CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT. Gold star fleet uniform shirt with embroidered emblem, Four different bushing durometers for applications ranging from daily driver to 8 second drag car. HID (High Intensity Discharge) Lamp 35W D3S made in Germany - (Pack of 2); This is original factory D3S HID/Xenon replacement headlight/headlamp bulb with model# 3C1, Kits include instructions and extra pieces, : Gaiam Restore Deluxe Hand Therapy Massage Kit (Hand Therapy Massage Balls & Dual Finger Massager) : Sports & Outdoors, ⭐^-^⭐Welcome to showsing shop. please check the size carefully before you buy the item, CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT.


CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT


Stunning 24x36 inch Color Poster Print of Erik Estrada as Officer Francis Llewellyn 'Ponch' Poncherello, Larry Wilcox as Officer Jon Baker and Robert Pine as Sgt, Joseph Getraer in Chips, A fun and fashionable brand save money with deals Fast, Free Shipping and Returns Promotional discounts We provide you with the latest high quality products. wilhelminavereniging.nl
CHIPS ERIK ESTRADA LARRY WILCOX 24X36 POSTER PRINT wilhelminavereniging.nl