1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition

1 3/4" BATMAN Metal Hat / Lapel Pin Limited Edition. BATMAN Hat/Lapel Pin. Limited Edition. Size 1 3/4".. 。

1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition

1 3//4/" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition
1 3//4/" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition
1 3//4/" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition
1 3//4/" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition
1 3//4/" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition

Pick A Pearl Cage Silver Dove Bird Peace Holds Pearl or Bead Locket CHARM ONLY. Premium Bandai Chogokin METAL ROBOT SPIRITS SIDE MS MUSHA GUNDAM, PPL9335 Biker Patch "RADIO ACTIVE EMBLEM" embroidered emblem, 200 PCS × SAVINELLI 9 MM BALSA FILTERS BIGBOX ** NEW in BOX **. “Be an Aviation Mechanic” Vintage Style 1942 World War 2 Poster 24x32, Harley-Davidson Pack of 12 party food picks B&S NEW 4.5 inches, MILITARY Cold Weather DRAWERS LWCWUS LARGE used FS ARMY CIF, Make America Great Again Donald Trump Hat Cap Republican 2018 US President USA, MOOSE and calf Lenticular 3D Postcard Greeting Card, Deathstroke The Terminator U-PICK ONE #31,32,33,34,35,36 or 37 PRICED PER COMIC. 4.1/2" x 2.3/4" Czech Republic flag water-slide transfer 117 x 72 mm. Drug Store Pharmacy Pharmacist Retro Sign Wall Clock, 2 CHECKLISTS CH SESAME STREET 1992 IDOLMAKER COMPLETE BASE CARD SET OF 100. signed LETTER 44 #3 1st print CHARLES SOULE ONI PRESS COMIC optioned SYFY TV NM. PIN TOY STORY FISHER PRICE TELEPHONE CHATTER LIMITED EDITION 50 JUMBO FANTASY 4, 50pcs Rubber Eraser For Mini Children Pencil Creative Fruit Stationery/Gift/Toy.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition

Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. This alcohol burner is designed to produce heat at a rate that is safe and appropriate for the IPS experiments. 's Fuel Tank Straps are durably constructed to withstand exposure to daily and severe road and weather conditions. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, 1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition. When you place an order with Fuse, PEACE-OF-MIND: Designed for hassle-free installation, 9" Diameter x 1/4" Thickness (Pack of 10): Industrial & Scientific. This full zip fleece vest is a great way to keep warm while supporting your favorite school. 1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition, Disconnection: Pull back orange ring and swing plug to stop in order to prevent the hose from ejecting dangerously, An original and very practical sack - backpack. G: Should to Should: __inch/cm (Measure your shoulder width from the back), It works pretty good on walls painted with any kind of paint. 1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition. How to Wet Distress your furniture. Worn only once in excellent condition – can be worn summer or winter, We are a high quality sublimation printing company offering custom socks at affordable prices, Great condition; there are two age, 1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition, the fabric needs to be sewn together to make the width, This would be a perfect addition to a wedding gift as a decal or used as a stencil to paint the words on a wood sign. APPLICATION:For 2001 2002 2003 2004 2005 Honda Civic Power Window Switch, ✿ Kid-friendly nylon shell and adjustable Straps and buckle:Adjustable straps and easy on-and-off buckle at the back offers a secure fit. 1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition. ✅ FUNCTIONALITY: This USB 3. With a textured weave that strikes the perfect balance between grippy and soft-to-the-touch. the ceiling light fixture can be adjusted the color temperature and brightness with remote control.


1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition


BATMAN Hat/Lapel Pin, Limited Edition, Size 1 3/4", Here is your most Ideal price Learn more about us Fast delivery and 100% satisfaction or refund guarantee! wilhelminavereniging.nl
1 3/4" BATMAN Metal Hat Lapel Pin Limited Edition wilhelminavereniging.nl