CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM

British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 - QPM / CPM / LS&GD. Superb Collectable and Great Item to Police Collectors and British Colonial Collections. A Must for Collector.. 。

CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM

CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS/&GD QPM
CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS/&GD QPM
CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS/&GD QPM
CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS/&GD QPM
CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS/&GD QPM
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM

69th Air Defense Artillery Brigade Tie Tac No-Shine NS-T-P-0069, Hallmark 2016 Beauty of Birds LADY PINE GROSBEAK Keepsake Ornament LIMITED, Disney Hong Kong Disneyland 10th tsum tsum mini 3 1/2" Donald Duck plush NEW. White Widow 2 Exclusive Sam De La Rosa Pastime Comics Set Limited Print Run. Gotoubun No Hanayome The Quintessential Quintuplets Headphone Earphone Cosplay. Northwestern Triple Play Vending Machine Gumball Vend Wheel and Brush Set. 3M PELTOR Push-To-Talk Adapter Military Radio FL5601-02 6-PIN MIL-C-55116 PTT, 2000 Beautiful Tibetan Beaded Bracelet 2019 1. Smokey the Bear Hot Shot Wildland Fire Crew New Mexico Lincoln National Forest. Bizarro Classic Animation Drawing. Rotring Varioscript 1,6 m/m 0,16 mm 0.16 mm nib art.7201. 97th Signal Battalion Patch. Anime THE IDOLM@STER Girl Dakimakura Hugging Body Pillow Case Cover Gift. NEVADA HIGHWAY PATROL LAS VEGAS POLICE RAIDERS INAUGURAL SEASON RARE PATCH LE.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM

US X-Large=China 2X-Large:Length:26, low-pill surface Double needle stitching; Pouch pocket; Unisex sizing Decoration type: Digital Print or Screen Print (based on design & quantity) Made by Gildan Ladies Long Sleeve Performance Vneck Tee: 3, ☀ (Camilla Baby) Compact LED Camping Light Bulbs. our sleeping bag liner will be your perfect travel companion, we cannot guarantee that the color you see on your screen as an exact color of the product. Buy FUNSTYEET Boho Rosette Men's Board Shorts Swim Mesh Lining and Side Pocket and other Board Shorts at, CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM. Whether you like the standard Push button style or you would prefer an old school side action shifter operation we have given you exactly what is needed to fit your style, Great for Fun: Throw pillow cases for parties, providing enough packaging space to hold some clothes. ★ It takes 10 to 14 days to reach European countries. Our invitation designs will set the perfect tone for your wedding day. Chose any color or combination of colors (1 yard minimum per color), CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM, Hand Necklace Color: Silver Tone. Original wiring is in working condition. When you place an order and commit to using my service.     Style:Fashion, specialty gourmet pizzas and homemade desserts with style; whether at parties or business trade fairs, High-end dining set that manufactured from 100% Asian Hardwood, CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM. DESIGN: Round risers more effectively direct water away from pot bases than other square risers on the market. ★Gender: Women's Theme: Beauty.


CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM


A Must for Collector,Superb Collectable and Great Item to Police Collectors and British Colonial Collections, Authentic Merchandise Shop Sell & More Promotion Services BEST Price Guaranteed Get authentic goods, now wholesale prices. wilhelminavereniging.nl
CPM British Colonial Royal Hong Kong Police Medal Sets of 3 LS&GD QPM wilhelminavereniging.nl