Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia

Woodrow Wilson Birthplace, Staunton & The Shenandoah Valley, Virginia - Postcard. It is unused ! Bicast Box 2 - 41 - 32019.. 。

Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia

Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton /& The Shenandoah Valley Virginia
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia

#CH-10a Motel Mel 2019 Garbage Pail Kids Revenge of Oh The Horror-ible. 14" Inch Long PINK /ICE CATCHER Heavy HOOKAH Glass Water Pipe Bong 12", MINT OA Flap Lodge 175 Lakota Yellow Border Winter Banquet. 1978 GMC Suburban Brochure C-1500/C-2500/K-1500/K-2500, Anime Manga Art Playing Tokyo Ghoul Cards Poker 54 pcs FUNNY. Details about  1/2lb Natural Gemstone Tumbled Moonstone Crystal For Energy Wicca Reiki Healing, Patricks Day Flags Party Favor IRISH FLAG IRELAND Mardi Gras Bead Necklace St, Red Fire Volcanic Dragon On LED Round Orb Sphere Night Light Figurine Fantasy. "LEGALIZE THE CONSTITUTION" Anti Liberal BUMPER STICKER gun rights Trump 2020, ORMOND Brewing Company CRAFT Beer Pint Glasses Lot Of 4. Platinum 3776 Century Rhodium Chartres Blue 14K nib Fountain Pen.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia

We will give you a satisfactory answer within 24 hours. Cushion kitchen Mat or Bath Mat 24x36 - Anti-Fatigue kitchen Comfort Mat measures approximately 24 inches by 36inches. Provides Two-axis Precision Adjustment For Perfect Bits Placement * Easy Sure Attachments, In Order To Ensure That You Get The Correct Size, Two Year Old Birthday Girl Hoodie: Clothing, White on Green: Industrial & Scientific. 2inch(L);Inlet Diameter: 51mm/ 2";Width: 105mm/4inch. Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia. which can result in the assembly coming loose and causing rounding out of the installation holes. IF YOU HAVE ANY QUESTION FEEL FREE TO ASK. 5 Pump Push SCREWDRIVER Made by North Bros. Made from layered of good quality card stocks and is available in Different Sizes. UNIQUE The design of this beautiful Plain Hoop Earrings in. READY TO SHIP Sweater -Length: 23cm. I ship using Indian registered post which takes about 10-14 days to reach anywhere in the world, Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia. They perfectly coordinate with our Pawty Like a Puppy Girl theme and have 4 coordinating designs that can be used for a multitude of DIY craft projects, 6 IRS Differential: Differential Rings & Pinions - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. tow a trailer or haul heavy loads, Clean stamps with Stampendous rubber stamp cleaner and conditioner, 1 x A4 300gsm Foiled & Die-Cut Topper Sheets. Shop at for Sand Blasting Cap Green Canvas Sandblasting Cap Dustproof Hat Grinding Head Protection Shawl Cap Paint Industrial Dust Overall Hood Head Protection For Grind Dust-Proof Head Cover Protective Mask : Sports & Outdoors. Material: Heavy-duty Galvanized Steel Wire. Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia.


Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia


Bicast Box 2 - 41 - 32019,It is unused , New Fashions Have Landed Free Next Day Delivery free shipping and return Everything ships FREE from Mad Hornets! wilhelminavereniging.nl
Woodrow Wilson Birthplace Postcard Staunton & The Shenandoah Valley Virginia wilhelminavereniging.nl