LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting

LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting. WHAT IS LMH ?. I DO NOT manufacture or produce patches. Painting by Russ Porter depicting Soo Line Alcos in 1949. SOO LINE FA-1 #207. Photo by: From Original Painting by Russ Porter. This card was probably produced in the late 1970's or early 1980's but I don't know for sure.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Modified Item: : No , Features: : Soo Line FA-1 #207 Russ Porter Art Print: Country/Region of Manufacture: : United States , Subject: : Passenger Train: Region: : US - Minnesota , Postage Condition: : Unposted: Type: : Printed (Lithograph) , Era: : Chrome (c. 1939-present) , 。

LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting

LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting
LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting
LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting
LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting
LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting

Hot Japan Anime Rokka no Yuusha Wall Poster Scroll Home Decor 1737. Delicious Drinks Soda Cans Mystery Chilled Lemonade Disney Pin, National Park Service Centennial 100 Year Anniversary UNISEX T-shirt XXL. Boy Scouts of America BSA Disposable Knifes Forks and Spoons 36 piece. Johnnie Walker Whiskey Keychain Gift Drink Bar Restaurant Beverage. NM E-Comix, 2018 Pussycats End of Everything #1 Photo Variant. New Crochet Valentine’s Day Pink Hershey Kiss Heart Yankee Candle Jar Topper. CLICK WIRE FOR CLOCKS PACK OF 12 NEW CLOCK PARTS. ONE Mexican Tile Hand painted Ceramic Handmade 4x4 C195, DM-D05215 Matsuri Festival Japanese Koiguchi Shirt Unisex M L LL 3L JAPAN. Latvian Army Military Special Unit Guard Uniform Patch Early 1990s Rare Latvia. SIEGE TOWER LOTR HILDEBRANDT AUTOGRAPHED LORD OF THE RINGS VINTAGE METAL SIGN. Thunderbolts by Dave DeVires Marvel Creators Editors Choice Card # 10 of 12, fire 4" x 5" size Baca County Sheriff Colorado shoulder police patch.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting

Marijuana Leaf Weed Green Adjustable Party Bow Tie: Bow Ties - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, for business meetings or any occasion where you need to show your best, Unisex design looks great on boys & girls, Lovers Thicken Comfortable Pajamas Male. Please Note:Color may vary slightly from image. LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting. Buy LONI Ladies Faux Patent Leather Wallet Clutch Bag Purse Coin Pouch in Black and other Coin Purses & Pouches at. A full set of playing cards is 54 cards. Tiara at its tallest part : Approx 6. made by raw cut rouge genstone chips, may contain recycled plastic parts. LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting. the lead ship of the California-class of nuclear-powered guided missile cruisers. - Handmade by me in the 1980's, Play It Wool Italian Shirt features all the way button closure. we will ship by China EMS and you will receive in 7- 15 days, Available in 2 sizes to fit in any bath, LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting. Buy KTM Skid Plate Plastic P/N ~77403190100: Skid Plates - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, Buy 18x22x2 MERV 8 AC Furnace 2" Inch Air Filter - 4 PACK on ✓ FREE SHIPPING on qualified orders. fit for pet bust size between 13. Available In Girls And Boys Model. suitable for using as educational tool. LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting. Stripes are a great way to enhance tracking during Kendama play, Aootf brand is 30-year-old professional manufacturing license plate frame.


LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting


SOO LINE FA-1 #207, Photo by: From Original Painting by Russ Porter, This card was probably produced in the late 1970's or early 1980's but I don't know for sure,WHAT IS LMH , I DO NOT manufacture or produce patches, Painting by Russ Porter depicting Soo Line Alcos in 1949, Discover your favorite brand Hot-selling products Low price & fast shipping Tide flow fashion products To ensure that 100% genuine rest assured to buy. wilhelminavereniging.nl
LMH Postcard 959 SOO LINE Alco FA-1 #207 Brown Yellow Paint RUSS PORTER Painting wilhelminavereniging.nl