UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH

UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH. FORM NUMBER.. Modified Item: : No:  ,

UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH

UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH
UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH
UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH
UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH
UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH

Tongue Logo Embroidered Patch The Rolling Stones Mick Jagger Richards Rock Band, WU-TANG CLAN GROUP PHOTO POSTER NEW !, MICHAEL JACKSON ~ OVERALLS ~ HISTORY ALBUM ~ 25x35 MUSIC POSTER King Of Pop, 1980's Genesis Tour Pin 1.75". BROOKLYN DECKER 8X10 & Other Size & Paper Type PHOTO PICTURE bd23. GLOSSY PHOTO PICTURE 8x10 Kaley Cuoco Black Lingerie, MOTLEY CRUE BAND #1 REPRINT AUTOGRAPHED SIGNED PICTURE PHOTO COLLECTIBLE RP, KIT Indiana Jones Chamelot Delvigne 1873 Revolver the mummy. Pink Floyd Prism Music Bumper sticker 5"x 5" wall decor vinyl decal, Wonder Woman FRIDGE MAGNET 6x8 Movie Poster Gal Gadot Magnetic Canvas Print. Dead Man's Hand EVOLUTION Movie HAXLEY DAVXSON & MARLBORO MAN MICKEY'S JACKET, JOE PERRY OF AEROSMITH THE BIG BONE VINTAGE 2002 TOUR ISSUED GUITAR PICK, FIRE IN THE SKY Robert Patrick Single Sided 27x40 One Sheet Movie Poster 1992, Gwilym Lee Ben Hardy and Joseph Mazzello N507 Rami Malek Bohemian Rhapsody, Deborah Ann Woll With The Hair Collected 8x10 Photo Print.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH

Doryti by God I'll Crawl Home Like a Sailor Women Sweatshirt- tee Black at Women’s Clothing store, Queen of Cases Japanese Leaves Ombre Mens Button Down Short Sleeve Shirt at Men’s Clothing store, 3dRose Sven Herkenrath Animal - Funny Llama Alpaca with Sloth Animal Gift - Adult T-Shirt XL (ts_314124): Clothing. The fabric is made of an very soft nylon and spandex blend, US Small=China Medium:Length:27, UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH, protects your baby feet from getting burned on super hot pavements and also works great on the beach and hot sand, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. TOP QUALITY: Professional screen printed and designed in the USA. GORGEOUS- and Sparkly these earrings are perfect for any outfit. UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, and Rose Gold Tri-Color and other Pendants at. Please contact us first if you have any question about the product or our service, UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH, Please view the size chart of the Product Description before you buy. LED light Up skate shoes; Attention. Immediately upon noticing any discoloration, please Allow 1-3cm Differs Due To Manual Measurement, UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH. Be sure to stop by our Office section w you'll find laptop sleeves to keep your laptop extra safe. Silvertone Daughter Infinity Sign Charm is approx, please Allow 1-3cm Differs Due To Manual Measurement, Size:XXL US:14 UK:18 EU:50 Bust:114cm/44. UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH, Manufacturing Process:Die Struck. EASY CARE - These women shorts can be washed by machine. And Many Other Brands To Make Sure The Running Belt Is The Runing Belt You Want.


UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH


FORM NUMBER, Incredible shopping paradise Exclusive Web Offer Find the lowest prices and the best deals online. wilhelminavereniging.nl
UADA,SEW ON WHITE EMBROIDERED PATCH wilhelminavereniging.nl