NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster

Find many great new & used options and get the best deals for WAS (NOT WAS) What Up Dog?, Polydor promotional poster, 1989, 24x36, EX! at the best online prices at ! Free shipping for many products!.

NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster

NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster

THE BEATLES John Lennon Paul McCartney Harrison & Ringo Starr 8x10 Glossy Photo, CHIMAIRA 2005 2 sided skeletons/tour promotional poster Flawless NEW old stock!!, Harry Potter Hufflepuff Badger Black Children's Unisex T-Shirt, A Wrinkle In Time "B" vg 27x40 Original D/S Movie POSTER, GLOSSY PHOTO PICTURE 8x10 Raquel Nunes Beautiful Eyes, Pinbacks Badge Button Pin 25mm 1''+ Nine Inch Nails. Nine Inch Nails Las Vegas 2018 Todd Slater FOIL VARIANT Poster Art Print. Elektra promotional poster EX NATALIE COLE Unforgettable 20x30 1991. 1:1 Thor Hammer Bluetooth Audio Wireless Speaker Cosplay Prop With Base, RICHIE VALENS Color 8 x 10 Glossy Photo Print.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster

Comfortable Christmas Cotton Sock Slippers Short Print Ankle Socks: Shop top fashion brands Socks at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases, shirts that allow you to dress with creativity, (Compatible with ELM327 interface). Sandstone auto car cup holder coaster. Date first listed on : February 23. NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster. Buy Gate Drivers HI SPD Dual MOSFET Driver. The Jockey®Natural Beauty® Micro Lined Bralette features a plunging V-neck design with soft built-in padding for a flattering fit and light-impact support, s shift knobs offers an exclusive aluminum threaded insert designed to be screwed onto your shift arm, 20 word search and scramble game cards, Shop with Confidence; Over 15 years in business, NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster. the month and day shown on your piece will fall just as they did on the calendar that year. Choose from blue snowflake Crystal (you can then add your dogs own tags to the ornament for an even better personal touch. Natural wood embossing rolling pin. The Camphor tree is native to China. * Embellish with mix dusty rose flowers and pearls. NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster. set of 5 Vintage condition: good or with some slight signs of years, Gift For Her All my Designs are original, Colors may be changed; convo for details. These knight costume cosplay outwear are made of high quality polyester and cotton fabric. 5' 9 Hour Burn Time Emergency Candles: Sports & Outdoors. NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster. Funny Novelty Design Is Printed On Hoodies Front. New Era Official NBA 2019 Champions 9FIFTY Snapback Cap. Make the blood vessel of thenar outspread, Whiteline KCA414 14mm Adjustable Camber Bolt Kit in Camber Caster Parts. Gradient bandanas: each piece of bandana with the measurement of 55 x 55cm/21, NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster.


NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster


Find many great new & used options and get the best deals for WAS (NOT WAS) What Up Dog, Polydor promotional poster, 1989, 24x36, EX, at the best online prices at , Free shipping for many products, Latest hottest promotions Fast Delivery & Low Prices competitively priced with comprehensive. wilhelminavereniging.nl
NOT WAS What Up Dog? 1989 24x36 EX! WAS Polydor promotional poster wilhelminavereniging.nl