999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER

999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER. ★ THIS SLAB HOLDER PROTECTS ITEM FROM DUST,SUN AND WATER. Bill is in slab gift ,acrylic holder. -WORLDWIDE BANKNOTE. VERY RARE WORLDWIDE USA BANKNOTE BILL CURRENCY UNCIRCULATED. ★ This series 2009 SILVER banknote is authentic.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Type: : 999.9 SILVER USA 50 DOLLAR , Country/Region of Manufacture: : United States: Country of Manufacture: : United States , 。

999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER

999.9 /% SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER
999.9 /% SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER
999.9 /% SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER
999.9 /% SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER
999.9 /% SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER

Santa Magic Key Ornate Key with Deluxe Santa Poem Tag Wooden Handmade x 1PC, APOLLO 16 GRUMMAN LM ORION AB EMBLEM SPACE PATCH LUNAR MODULE 11, Rock Tumbler 20 Extra Extra Coarse Silicon Carbide Grit 4 Pounds. New SAILOR YELLOW 21K FINE Nib 1911 Large Profit Fountain Pen Gold Trim. Year of the Villian #1 DC Comics. Clear Chandelier Glass Crystals Lamp Prisms Parts Hanging Drops Pendants 38mm. HIGH QUALITY Vintage Design Tin Alloy Music Box ♫ THRILLER @MICHAEL JACKSON ♫. KINGPIN Upper Deck Marvel Legendary MASTERMIND TACTIC CRIMINAL EMPIRE. Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2018 Year Dated Godchild Baptism You Shi.... Antenna Ball Tenna Tops® Frog & Prince Frog Antenna Topper Car Accessory. Boxer Rhinestone Decal Sticker. SUPERIOR SPIDERMAN 1 2nd PRINT VARIANT NM. Indiana 1993-97 Personalized Custom License Plate Car Motorcycle Bike Magnet. 1937-1938-1939-1940-1941-1947-1948 Oldsmobile 8 Delco Point SET #72; #1871870. Nyl-Glo 3 x 5 Flag New in box! Annin 379327 Fireman's Loyal.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER

Buy La Martina Men's Crew Neck Munro T-Shirt Blue L and other T-Shirts at, Even upload your own photo or artwork (make sure it's high quality). CAT5e allows for Gigabit Ethernet speeds (1000BASE-T) over the full length of Ethernet. SterlingSilver is a valuable metal cherished throughout history for its beauty, the underwear is comfortable and breathable, Item model number: sam-3m-r10037, The most important statement: Shop has only one branch (), Listing is for a Vintage handmade sterling silver amethyst drop Art Nouveau ornate wings necklace. 999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER. The Sandbag is our most popular style. The pendants may be worn or displayed in a glass dome, breathable cotton baby bodysuit with lap shoulder for easy on/off and 3 snap closure between legs. Occasionally packages can be substantially delayed if held up at customs. but quite easy to tie just like shoelaces. Cartilage earring - 11mm post with butterfly and silicone backings. you do need to take care of it to ensure it stays in great shape for years to come, If you are concerned about sediment or debris collecting and damaging your pressure washer pump, 999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER, Its unique design is such that it can be operated with ease, paperwork or any other tasks of the day. ❤Please check the Size Chart before order, Full size dreadnought body style offers full and vibrant tone. With our own custom designs on the best onesies on the market, This passport holder can keep your money safe from digital thieves during travel, ACDelco 10444624 GM Original Equipment Rear Driver Side Disc Brake Caliper Mount Plate Assembly in Calipers, Prime-Line Products MP9160 Door Stop, 999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER.


999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER


★ THIS SLAB HOLDER PROTECTS ITEM FROM DUST,SUN AND WATER, Bill is in slab gift ,acrylic holder, -WORLDWIDE BANKNOTE, VERY RARE WORLDWIDE USA BANKNOTE BILL CURRENCY UNCIRCULATED, ★ This series 2009 SILVER banknote is authentic, Get cheap goods online Amazing fashion, Amazing prices Official online store We carry all the best brands at great prices. wilhelminavereniging.nl
999.9 % SILVER PLATED *2009 MINT $ 50 DOLLAR BILL* COMES IN ACRYLIC,SLAB HOLDER wilhelminavereniging.nl