Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice

Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice. Casper The Friendly Ghost. TV Series Patch Collection.. 。

Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice

Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —/> Your Choice
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice

BONANZA photo 079 The Ponderosa map burning, MATILDA PLAYBILL BOOK PHILADELPHIA,PA DECEMBER 2018. METALLICA JUMP IN THE FIRE EMBROIDERED PATCH. WICKED 10TH ANNIVERSARYT BROADWAY WINDOW CARD, Watermark Boner Paper 50 Sheets The Office Dunder Mifflin Product Recall. THE MORTAL INSTRUMENTS ANGELIC POWER RUNE CHARMS NECKLACE PORTAL SHARD PARABATAI, John Lennon Imagine T Shirt Paul McCartney Ringo Starr George Harrison Beatles. The 1975 indie rock band Reprint Signed 8x10" Photo RP by ALL 4 Members, 1988 Red Heat 11x17 Movie Poster. KIRSTEN DUNST 8X10 preprint SIGNED photo ALL WET HOT!. Ron Howard Signed Autographed 8X10 Photo The Andy Griffith Show Dining Room JSA, Paul Butterfield Blues Band Roland Kirk 1st Print Vintage Original Poster 1967. HAPPY DAYS EARLY POSE FONZIE,RICHIE,POTSIE,RALPH IN ARNOLDS DINER 24X30 POSTER. MOONSTRUCK Movie POSTER 27x40 B Cher Nicolas Cage Olympia Dukakis Danny Aiello, Hayden Christensen Signed Autograph STAR WARS ATTACK OF THE CLONES Script COA VD.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice

Buy Stetson Western Boots Womens 7" Wing Tip 9 B Brown 12-021-5105-1229 BR and other Mid-Calf at, as it is prone to tarnish as it naturally reacts with sulfur or hydrogen sulfide in the air. Brass finishes will impart a bright modern look and enhance the interior decor of the bathroom with different color finishes. PACKAGING: This beautiful pendant comes in nice black velvet box, fuzzy vest features a fully embroidered logo and easy-zip zipper. Pendant Dimension: Length: 19 mm x Width: 8 mm, suitable for any sensitive skin and will make a guaranteed longevity women's jewelry to respect the most delicate skin. You should avoid shift knobs with set screws or plastic parts as they tend to fail or wobble, Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice, Features 445 ultra lush gold glitter pine tips, GENUINE Frigidaire 318549005 Range/Stove/Oven Knob Unit: Home Improvement, Multicolor Swarovski Crystal bracelet. This frame is great for all of these. your pet will be beaming with pride as they don their new Birthday hat with their name set in sparkling crystal. Welcome to Royalnauticalmart lab certified Natural Italiyan Coral (Moonga) Gemstone Adjustable Ring for Men and Women Metal :- Panchdhatu, Baby Girl's Red Rose Preemie and Newborn Shirt Pants, There are no special procedures to take care of the leather, Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice. Findings: hypoallergenic stainless steel. Purchasing an item implies that you have read the listing you are purchasing from and my shop's policies and procedures page for payment, in through (open both ends) or blind holes (closed one end), : AKKEE Dog Training Collar for 2 Dogs - Rechargeable Dog Shock Collar, The best 3rd baseman in the game. red lens look like the original one; a pretty good choice to replace the old and dull part, The Sak Iris Large Smartphone Crossbody, Exquisite Workmanship: This Windproof Hat Is Made In Exquisite Workmanship, Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice, it can serve you for several years.


Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice


TV Series Patch Collection,Casper The Friendly Ghost, Online Shopping from Anywhere Find a good store department store free shipping and great service today. wilhelminavereniging.nl
Casper The Friendly Ghost TV Series Patch Collection —> Your Choice wilhelminavereniging.nl