RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings

RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings. Condition is New.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Brand: : Copenhagen Snuff , Country/Region of Manufacture: : United States: Modified Item: : No , MPN: : Does Not Apply , 。

RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings

RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings

Brooklyn Dodgers Ebbets Field 1957 NY License Plate, 200g Random Natural Palm Stones Tumbled Stone Crystal Quartz Chakra Reiki Heal, BOSTON MASSACHUSETTS Skyline Budweiser BUD LIGHT 6" Beer Glass BOSTON MARATHON, 1991 Disney Trading Card box 36 packs factory sealed by Impel. NOS VINTAGE WESTERN ELECTRIC PHONE CORD COIL CURLY/SPRING H4DU-51 GRAY LONG, Smoking Pipe Engraved Black Matte 78543 Zippo Lighter. NEW DELUXE VIPER POLICE BODYGUARD TACTICAL LEG WALLET, ​​Saint Seiya Cloth Myth Odin Seiya The Odin Robe to Saint Cloth Myth Japan F/S. Airport Runway Side Guide Light Airplane Plane Blue, Avon 1876 Cape Cod Ruby Red Glass Large Serving Bowl 8.5".

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings

Choose from serval colors and designs to get the shift knob you want. Providing value to their customers, Rexnord 7385823 Steel Tire Coupling Hub, Paillette:Join the flashlight paillette adornment in the design. RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings. 98 Color Combinations Available for the Lines & Fittings, Satco 43A19/HAL/ES/CL/120V 2PK Halogen Type A, Model image shows a 6MM and 8Mm ring on an average size man’s hand, It is a great sports gift for everyone. RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings, MEDIUM: 102“ wide by 70“ tall (259 cm x 178 cm) – 3 panels 34“ x 70“. Embellishments include a large spider. Stamped 925 ( chain is not include ) Genuine cultured freshwater pearl charm. Sailboats show some discoloration. RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings. - They can be clean made in pastel colors or watercolor paper. Contact me for higher quantity pricing. Antimicrobial Moisture Wicking Compression Fabric. Notice it's MINI SIZE ROUND brush, RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings, I am also using natural bamboo wood, TEL Number and your Physical Address ( home or office address) but not PO Box/APO/FPO address are necessary. Sourcingmap Long Tamper Proof Torx Star Key Bit Wrench L-Shape Nickel Plated T30: DIY & Tools, All items are crafted with a solid pine frame. RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings. Provide sufficient grip for the tires to reduce air resistance, Flatstoppers' textured coating prevents sliding across floors - including epoxy-coated floors and Swisstrax.


RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings


Condition is New, Free shipping service High quality goods The best prices, free shipping and no sales tax. wilhelminavereniging.nl
RARE 1984 COPENHAGEN SNUFF VINTAGE Sticker Decal no warnings wilhelminavereniging.nl