Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.

Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.. Big Eyes BAT Car Antenna Topper Ball! A Big Eyes BAT Antenna Topper Ball. Stick it on your Car antenna,You can top a pencil or pen as well. Nice gift idea for your friends/family.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Country/Region of Manufacture: : China , MPN: : Does not apply: Brand: : Unbranded ,

Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.

Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.

Star Wars Black Series Shock Trooper Electronic Helmet Brand New 2019 mask WOW. Chihuahua Dog Pendant Necklace Gold Tone ANIMAL RESCUE DONATION. PIANO ORNAMENT KURT ADLER BLACK AND WHITE CERAMIC NEW WITH TAG. Vintage View-Master 3-Reel World of Science Prehistoric Life FREE SHIPPING, Military Surplus Molle II ACU Fighting Load Carry FLC Vest USGI Issue New in Bag. GUARDIANS OF THE GALAXY #8 MARVEL COMICS GEMINI 11/4/20. Galactus Face Embroidered Patch Marvel Comics Fantastic Four 4 Villain Avengers, Chiba Japan Japanese JDM License Plate Embossed Alu Custom Text 33x16,5cm. 1982 QUEST FOR FIRE Theatrre Program Book-Ron Perlman, 4x4 inch ROUND Black Canyon of the Gunnison National Park Sticker co hike. ONE Mexican Tile Hand painted Ceramic Handmade 4x4 C076, RARE MESSIAH WAR MARVEL.1 PROMO POST CARD MINT CONDITION, TouHou Project Fumo Fumo Plush Series 14 Hon Meirin Plush doll Soft Toys No, SEMPER FI U.S.M.C Chrome Auto License Plate Metal Tag Frame "Made in USA". Disney Pin Collectible POPSICLE ICE CREAM Mystery Pack Randomly SEALED Set of 5, SAVINELLI LEONARDO 500 RUSTIC 9MM BRIAR PIPE Nr 13 ** NEW ** pfeife pipa, Large Tumbled Serpentine Pendant with Gold Plated Bail TU15-P, CafePress Route 12 Road Sign Square Car Magnet 3 X 3 Bumper Sticker 1111121102.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.

Three pockets; one on each leg and a zippered pocket in back. while offering resistance to heat and abrasion, FULLY REFUNDABLE: in the (very) unlikely event that you aren’t satisfied. If you wish to know any additional info or have any additional questions regarding this item, ** At least 4 holes with grommets for an easy installation. Mermaid Themed Shining Rainbow Laser Party Decoration for Kid Birthday and baby shower party on ✓ FREE SHIPPING on qualified orders. Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.. Simply peel off the backing stickers then stick it on any clean. Novel glitter mermaid tail design, Buy Michael Michaud Weeping Willow Single Leaf Hanging Earrings for Silver Seasons, Jewelry is our passion - IceCarats is devoted to craftsmanship. You will receive 300 pcs of these poly bubble mailers. Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.. W&B Whitman Barnes Diamond 662B. You can do this in the 'Note to Seller' box at checkout, • Premium materials for Birthday party favors:The games bags are made of high quality. Scoop dimensions: 1-3/16 tapered diameter x 1 deep x 2-1/8 long, Delivery to Europe-10-15 working days. Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.. one sauce bottle with a rough cut top and one. 6/We also accept big quantity of orders, Do not iron on vinyl - it will melt. Handmade with black chain and swirl hand-blown glass beads. -in-1 musical crib mobile with motorized action and four adorable animal friends (three rainforest friends on the overhead mobile. Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.. 4A output USB port on wall chargers or car chargers. With many whimsical style prints to choose from, Knee High Stockings Costume Accessory: Clothing. Product: baby / toddler girl dress. kwmobile Car Key Cover for Fiat Lancia - Silicone Protective Key Fob Cover for Fiat Lancia 3 Button Car Flip Key - White/Black in Accessories. Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.. handmade traces are not quality problems and defective products. Dinosaur Fossil Party Favor Notepads - 24 ct: Home & Kitchen. 97in Hand Operated Portable: Home & Kitchen.


Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball.


A Big Eyes BAT Antenna Topper Ball, Stick it on your Car antenna,You can top a pencil or pen as well, Nice gift idea for your friends/family,Big Eyes BAT Car Antenna Topper Ball, The new style has arrived Rock bottom Price, Top quality ship same-day on orders before 3 p.m. wilhelminavereniging.nl
Cute Big Eyes BAT Evil Aerial Ball Car Antenna Topper For Truck SUV Decor Ball. wilhelminavereniging.nl