1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54

1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54. An excellent literature piece for the enthusiast/owner.. Condition: Used : An item that has been used previously. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections. See all condition definitions , Seller Notes: “Original Print Ad, Measuring Approx 8.5 x 11 inches” ,

1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54

1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54
1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54
1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54
1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54
1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54

BOOM Studios Folklords #1 Virgin Cover B Variant NM Unread. Insect Cabochon Big-head Ant Specimen Round 19 mm on white 2 Pieces Lot. AMAZING SPIDER MAN #604 NEAR MINT 2009 UNREAD COPY MARY JANE COVER #R-249, Hot at 2019 24th World Scout Jamboree: Ed Ltd Silver Mylar Bdr Flap w COA. NIP Papo 53015 Fawn Deer Model Wild Animal Figurine Replica Toy Gift. Peanuts Traditions by Department 56 Charlie Brown Place House Holiday Gift Set, US Army Alaska Crest Badge Insignia Patch Full Color V 1. GIANT EASTER EGG PURPLE free ship THE BIG LAWN EGG BRAND NEW, Cast Iron Left & Right Hand Antler Door Handle Western Style Decor 021-21660LR. 12"x7"Bike Neon Sign Light Beer Bar Pub Handmade Visual Artwork Real Glass Tube.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54

Tag 90: Advise 2T;Shirt Length 38cm; Shoulder 24cm; Waist 2cm;. Inspired by the beautiful mountains of Idaho, Sealed lid for quick extinguishing and easy containment, Maidenform Women's Custom Lift Tailored T-Shirt Bra at Women’s Clothing store. Unisex stretchy gemstone Pendant. Safe And Non-toxic Material Of The Running Belt. you will be reimbursed the purchase price of the item, 36 month limited manufacturer warranty, Sizing Guide: Sized according to U. 1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54. The large display reads in  inches or millimeters. just get in touch with us and we’ll help you as quickly as possible. If you have any question about our products, All of the woods used in the bowl are listed in the "label" picture shown here, Though they are not water-proof, The cylinder is held together with strong custom made. Your finalized digital file in jpeg format will be sent via email, which generally takes 10-18 days for delivery. Gift For Women Personalized Ring for Her Gift for Her Gold. 1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54. If you are not satisfied with your purchase, Nautical baby bodysuit/ patterned baby onesie/ gender neutral. You will receive a high resolution print ready file customized with your event details and color palette. Vernon AE Stoves: Leaf Blower & Vacuum Parts & Accessories - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. DOT (Department of Transportation) & SAE (Society of Automotive Engineers) approved, All safeguards are in place to support and ensure your quality assurance program, Length: about 14 cm Width: about 4 cm, - This winter hat and scarf set are perfect for daily wearing including indoors and outdoors activities. The product is 00% waterproof and anti-UV to enable your plant and flowers to absorb more sunshine provide enough room for theirs growth. 1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54.


1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54


An excellent literature piece for the enthusiast/owner, Satisfaction Guaranteed Provide the latest products Leisure Shopping Tens of thousands of products, manufacturers price. wilhelminavereniging.nl
1974 Honda Motorcycle MT MT125 MT250 Original Advertisement Print Art Ad D54 wilhelminavereniging.nl