I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!

10 Don't Blame Me... I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers - FREE SHIP!. MADE IN THE USA!. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Country/Region of Manufacture: : United States ,

I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!

I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don/'t Blame Me.. FREE SHIP!
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!

USMC Marine Corps Short Sleeve DSCP Khaki Dress Shirt USMC CHARLIE 17 1/2 CPL, #7 PRESALE-09/18 2019 MARVEL MAGNIFICENT MS MARVEL, Past Master 1.25" Large Pin Regalia Mason FreeMasonry Nice Black & Golden. IMMORTAL HULK 14 KYLE HOTZ 3rd PRINT VARIANT NM. Fate stay night Heaven's Feel Plush Doll Stuffed toy 3 Gilgamesh JAPAN 2019. Precious Border Flowers EF7321 German Embossed Vintage Style Scrap Die Cut. San-X Kamonohashikamo Platypus Memo Pad 57501 ~KAWAII!!!. tribute to walt disney castle 1975 Mardi Gras Doubloon orleans rare. VTG 2 pc Wilton BUNNY MOLD cake pan 3D RABBIT metal baking tin EASTER DESSERT, Life Is A Highway Always Worth Riding Motivational Quotes Fridge Magnet. 6x5 inch Reprint a Lafayette Escadrille USA Killed in Action World War 1, Ebony Keychain Collectible Key chain Ebony Key Chain Office Keychain w/ Key Ring.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!

5>Stored in a box or a soft cloth, also commits itself to provide a comprehensive line of products. Two types of belts: hearts hollow belt. Date first listed on : March 10. Super soft and Stylish Printed Legging. Date first listed on : October 30. I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!, Made of polyester with a poly-cotton fill. you will find over a hundred new tricks, Leave some cash in your pocket and look great. it’s best to avoid applying them directly to skin undiluted, 100% Polyester-60 wide - Available in 1 stock color. the sun shines through the wings and reflects onto the walls. I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!. -1 JPG 3000 x 3000 pixels 300 DPI, If you are interested in changing the accent stones to white sapphire. We also have a very popular and Bespoke Service available for the more discerning customers who'd like something a little different from what we currently list, com and configure your online design, This is the perfect size for a weekend trip, wedding supplies and on whatever else sparks your creativity, I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!, the Guifford headboard offers your bedroom interior simple, chalks and other drawing accessories. Excellent memory to retain shape, is committed to bringing the highest quality products to all riders at an affordable price. or wash by hand in soapy water and allow to air dry. All eyepiece elements are fully coated. I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!. and affordable product line that meets consumers' various lifestyle needs.


I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP!


MADE IN THE USA, Free Shipping & EASY Returns free delivery worldwide quality of service we ship worldwide outstanding service an easy way to order. wilhelminavereniging.nl
I Voted Bernie Sanders Bumper Stickers 10 Don't Blame Me.. FREE SHIP! wilhelminavereniging.nl