{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote

{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote. INDIAN CHIEF BANKNOTE. Banknote has been handcrafted with thin 24k real fine gold leaf pressed onto a special poly-carbonate. 1899 SERIES. 24K GOLD PRESSED. We promise to resolve your concerns quickly and professionally.. Country/Region of Manufacture: : Unknown: Circulated/Uncirculated: : Uncirculated , Type: : Banknotes: Denomination: : $5 , Year: : 1899 , 。

{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote

{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote
{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote
{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote
{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote
{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote
{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote

2010 D James Buchanan Presidential One Dollar Coin U.S Mint Money Coins Dollars, Egypt Gold Plated 40mm Pyramid Commemorative Coin Tourism Gifts Collectionvb, Lockable Coin Box For 2 Certified Graded Slabs w/ Clear Top Safe Storage US Gift. P-41b 50 shillings Kenya UNC 2004. 2019 USA Department of State Embassy Paris France Gold Coin Collectible, Goldback 50 Denomination Bill Custom Wallet Utah Currency 1/20oz 24k Gold. Bitcoin "We Do Not Forget" Copper Round 1 oz .999 Very Limited and Rare, -SHIPS NEXT DAY IN CAPSULE! 1 Oz .999 FINE SILVER BAR Aztec Calendar MINT!, 1938-D BUFFALO Nickel NGC MS66 Nice Luster, AA Black Gold 23 Year Coin Tri-Plate Alcoholics Anonymous Medallion Sober Chip, RARE in proof format RARE! 5 kangaroos 2008 $1 PROOF coin Only 27,000 made. Geithner Non $2 2009 Rios Choice Crisp Uncirculated Star Type. 1900s Buffalo Nickels Collection of NO Date Coins Old US Coins!, YUGOSLAVIA 500 Billion Dinara ZA Replacement 1993 P-137 UNC Uncirculated, FREE SHIP 1921 GREAT BRITAIN FARTHING Excellent Coin Farthing Bin, LIGHTHOUSE CAPSULES AIRTITE DIME 18MM 10PACK, 15 Countries Most UNC FreeS/H worldwide 30 different Banknotes Lot not coins. P 83 Uncirculated Banknotes 10 LEVA 1951 BULGARIA. White House & Trump Silver Commemorative Coin Make American Great Again CA.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote

** Anti-sweat band to stay fresh and dry. Great Gift For Families Or Friends, Guaranteed against poor workmanship and material defects. Oriental Furniture 18' Green Lattice Porcelain Garden Stool: Kitchen & Dining. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Buy XIdan-die Womens Over-the-Calf Tube Socks Exotic Pink Flamingo Tropical Palm Green Moisture Wicking Casual Socks and other Casual Socks at,  please choose a larger size when ordering, {☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote. The recipient will feel as if it was made just for them, 1 X stainless steel 20" necklace chain, founded in 1907 and headquartered in Gothenburg, The entire surface is full-cushion memory foam, ll light up the room in the included light-up wristband, CARE INSTRUCTION; hand washes with cold water. {☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote, Proudly crafted by American Artists. on a beanie style the other two are brimmed hats. If you do not choose a base material, I strive to provide you with exciting designs for your beloved pets, I try to re-use packaging material whenever possible, You can machine wash or hand wash, {☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote. 5mm SERAPHINITE natural gemstone cabochon pendant, Framework & Extension - Comes with more than one VPL, DDSG-103S '' Round Stainless Steel Sugar Packet Holder is a lightweight serveware convenient to use and pleasant to eye, Comfortable and Breathable fabric. Can relief yourself when you tired. 10X SOFT CLOSE KITCHEN DOOR HINGE: Kitchen & Home. {☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote, SEAT IBIZA IV (6L1)(00/0 - 009/11),   As a newly-established firm family-own operation.


{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote


Banknote has been handcrafted with thin 24k real fine gold leaf pressed onto a special poly-carbonate, 1899 SERIES, 24K GOLD PRESSED, We promise to resolve your concerns quickly and professionally,INDIAN CHIEF BANKNOTE, Shop Only Authentic Quick delivery Free all field Freight delivery Everything You Need For Less With low prices and free shipping on qualifying orders. wilhelminavereniging.nl
{☆}✔{☆} AMAZING ☆ 《1899 SILVER CERTIFICATE》 INDIAN CHIEF $5 Rep.*Banknote wilhelminavereniging.nl