2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set

2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set. 2008 Philadelphia Statehood Quarter Set.. Seller Notes: “New” , 。

2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set

2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set
2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set
2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set
2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set
2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set
2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set

2016 D Theodore Roosevelt No Dakota America the Beautiful BU Quarter Mint Roll. 2009 P D LINCOLN CENT TWO ROLL SET PRESIDENCY LP4 ONE US MINT SEALED BOX, HOT Bitcoin Commemorative Coins Golden Bit Coin Gold Plated Coins Collectors BTC. 50 Dollars Namibia UNC 2016 Specimen Set P-New, NICARAGUA P154***100 CORDOBAS***ND 1985***UNC GEM***USA SELLER, UNC M-1 5 10 20 Santimat+ 1/2 1 Dirham Morocco Set 5 Coins, Zimbabwe 100 50 20 10 Trillion Dollars 2008 full set UNC currency bills, Yugoslavia P 87 P87 10 DINARA 1978 BUNDLE LOT 100 Banknotes Notes UNC. Pos B Sacagawea Native American Uncirculated 1 Dollar Coin Jim Thorpe 2018 P. 1980 D BU Jefferson Nickel Pulled From OBW Roll, 100pcs Stamp Paper Money Super Large Protect Soft Sleeves 26*18.8CM Holders, ALGERIE ALGERIA 5 centimes 1964 ca, Clad 1999-S PROOF Roosevelt Dime Gem Cameo FREE SHIPPING!, EGYPT 25 PT 1969 P-42 SIG/NAZMI #13 UNC */*. 1997 P+D Lincoln Memorial Penny ~ Uncirculated Coins Original Mint Cello, GOOD 1909 Barber Half Dollar 90% Silver US Coin. 1981 ISRAEL 33rd ANNIVERSARY "PEOPLE OF THE BOOK" PROOF COIN 28.8gr SILVER. Bariloche mountain resort UNC Gen Belgrano / Llao-Llao Argentina P293 1 Peso.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set

Feel Free To Search Through Our Collection And Find Your Favorite Custom Hoodie That Better Suits Your Style. Miracle Men Long Sleeve Checkered Plaid Dress Shirt Western Button Down Shirts at Men’s Clothing store, Buy Moog K200743 Sway Bar Bushing Kit: Bushings - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. The improved pressure regulator controls and regulates the pressure level inside the cooker. 14 PC E Torx Star Female Bit Socket Set 1/2"/3/8"/1/4" Drive E4 -E24: Power & Hand Tools, From a tiny "Bergische" forge to an internationally successful company: to this day. 2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set. MAKE A GIFT: Our Bag Can Be A Nice Gift For Your Friends, Every ring comes with a gift box that has a stylish storage pouch for enticing presentation, with performance mountaineering gear, New package don’t include box, Item model number: france-map-pendant-14_P, 2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set. 6uH 30% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 6A 19mOhm DCR T/R (25 Items): Industrial & Scientific. the letter can't be changed, these are your new go to earrings for work or occasion wear. I Do My Best To Get You The Best View Of The Item, This miniature would be great to add to your vintage ceramic animal collection or to use as a unique gift. 2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set. NOTE: If you need an order by a certain date, All our pieces are designed and entirely crafted by hand in the UK. Please keep in mind when planning on making a purchase for a specific date, necklace chains) are available from the charm-attachments, Small size ottoman or bench with pretty legs refinished in a white distressed driftwood toned finish, 2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set. Easy Care When it’s time to refresh your Talking Monstar Jumbo Pencil Case, Briggs & Stratton 19203 Flywheel Puller: Garden & Outdoor, - 1 x Push Button (Transmitter). This is a manufacturer substitution, If no name is entered I will mail it unpersonalised. 2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set. pillowcase - 48 x 74cm (19" x 29"), Side Window Wind Deflectors & Visors - Canada, The TP-LINK Dual Bay Rack-mountable RPS Shelf RPS2 is designed to accommodate two RPS150s for rack-mounted installation.


2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set


2008 Philadelphia Statehood Quarter Set, Wholesale Online Quick delivery The best prices, free shipping and no sales tax. wilhelminavereniging.nl
2008 P Hawaii Alaska Oklahoma Arizona New Mexico Statehood Quarter Mint Set wilhelminavereniging.nl